עגלות תינוק – יש כל כך הרבה אך איזה מהן הכי מתאימה לך?

1562546-min

עגלות לתינוק, אל תטעו, זה כמו לבחור רכב. מאז שנכנסו לשוק העגלות המעוצבות, השמיים הם הגבול וההורים לא רוצים רק את העגלה הכי איכותית והכי נוחה, הם רוצים שהיא תהיה מעוצבת היטב בצבעים של האופנה.

הורים ספורטיביים יותר רוצים שהעגלה תראה כמו מכונית ספורט, ומפעם לפעם אפשר לראות אימהות שעושות הליכה עם עגלת תינוק צרה ומינימליסטית.

כך או כך, המגוון העצום הזה מבלבל. אם משהו תפס אתכם, לכו על זה אבל אם אתם מחפשים, כדאי שתשימו לב לפרטים נוספים לפני שאתם מסתערים על השוק המוצף הזה.

אז איך לבחור עגלת תינוק שמתאימה לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

איך לבחור עגלת תינוק מתאימה?

כאשר אתם בוחרים עגלה לקטנצ'יק שלכם, אתם צריכים לשים את הדגש על צורת ההתנהלות שלכם אתו, עד כמה אתם משתמשים בעגלה ועוד.

נתחיל בשאלה הפשוטה, כמה פעמים יוצא לכם להשתמש בעגלת תינוק? ישנם הורים שיוצאים עם הילד כל הזמן לגינה, לקניות ולכל מקום הם לוקחים את הילד או כי אין לו מטפלת או שהם פשוט אוהבים להסתובב עם הילד החמוד שלהם, במקרה כזה העגלה שתתאים היא בסגנון קלה כאשר הדגש על עגלה במשקל קל.

כמובן שיש כאן וויתור מסוים על הנוחות של הילד, העגלה לא יכולה גם להיות קטנה וקומפקטית וגם נוחה כמו לימוזינה, אבל אנחנו מאמינים שהילד יתרגל לאורח החיים הספורטיבי והנמרץ שלכם ומי יודע, אולי הוא בעצמו גם נולד כזה.

אתם צריכים לקחת בחשבון את הגודל הפיזי של הילד והמשקל שלו כאשר אתם בוחרים עגלה, כאשר יש לכם את כל הפרטים האלו, אתם יכולים להתמקד בסגנון שמתאים לכם.

 

הכנסו עכשיו לאתר של חנות בייביסטאר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »