בועז דקל – מייסד אמיגו

בועז דקל

אתר אמיגו הינו למעשה חברת בת של חברת פי.אם.אי, אשר נוסדה על ידי בועז דקל. בועז נחשב לאחד מאנשי העסקים המוכרים והמוערכים ביותר בארץ, בזכות היכולת שלו להבחין בטרנדים חזקים ולהצליח לפתח את החברות שלו בצורה המוצלחת ביותר. אחת ההצלחות המוכרות ביותר של בועז דקל, היא האתר אמיגו, אשר משווק צעצועים ומשחקים לילדים. חשוב להדגיש כי מדובר על אתר גדול ומגוון, אשר מציע מבחר עצום של צעצועים ומשחקים שונים לילדים ולבני נוער. כדאי להדגיש כי מדובר על צעצועים ברמה הגבוהה ביותר, אשר עומדים בכל הדרישות ובכל התקנים המחמירים ביותר. אתר זה מהווה למעשה תחליף הולם לאמזון ולאתרים דומים מחו"ל, היות והוא מציע מגוון רחב של מוצרים שונים במחירים משתלמים ואטרקטיביים ביותר.

בועז דקל – אמיגו היא האמזון הבא

כאמור, בועז דקל ייסד את אתר אמיגו, על מנת לספק תחלופה הולמת עבור כל מי שנהנה לרכוש אונליין. חשוב לזכור כי אנו חיים היום בעידן הדיגיטלי, עידן שבו רוב האנשים בוחרים לבצע את הרכישות שלהם אונליין. אם בעבר היה נהוג להסתובב בין החנויות השונות, להשוות מחירים ומבצעים וכמובן לבחון את היצע הצעצועים הקיים בכל חנות, הרי שהיום הרבה יותר פשוט, מהיר וקל לרכוש אונליין. כל אחד יכול להיכנס לאתרי האינטרנט השונים ולבחון את הסחורה ואת המחירים, ללא שום צורך לצאת מהבית. מדובר על פעולה מהירה ופשוטה יותר, שאינה מצריכה בזבוז זמן אדיר או בזבוז כסף. האתר אמיגו מציע מגוון עצום של צעצועים שונים, אשר ללא ספק יוכלו לשמח כל ילד וכל ילדה. ניתן לרכוש את הצעצועים בקלות, באמצעות מערכת ידידותיות ואינטואיטיבית לשימוש, כך שתוך מספר ימים הצעצוע יגיע אליכם עד הבית. זוהי דרך מעולה לחסוך זמן וכסף.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך לכתוב קורות חיים

אם אתם צריכים לשלוח קורות חיים עבור משרה כלשהי, חשוב מאוד שתדעו כיצד לנסח את קורות החיים שלכם. גם אם למדתם לא מעט בחייכם ועסקתם

קרא עוד »