כמות מסירות הרכבים בינואר 21 שברה שיאים

כמות מסירות הרכבים בינואר 21

זה אולי לא יפתיע אף אחד אבל הקורונה לא רק שלא גרמה להאטה וצמצום מסירות רכבים, אלא עלתה על כל הציפיות. בחודש ינואר השנה, כמות מסירות הרכבים שברה שיאים. הנה עוד כמה נתונים שכדאי לכם לדעת..

כמות מסירות הרכבים בינואר 21 שברה שיאים

מי היה מאמין שדווקא בזמן משבר הקורונה, כפי שדווח ב-ynet כמות מסירות הרכבים בישראל תהיה כה גדולה, עד שהיא אפילו מגרדת את השיא של כל הזמנים במסירת רכבים. זהו נתון מדהים דווקא בגלל שאף אחד לא ממש התכונן לזה.

כנראה שהישיבה בבית וחוסר המעש הכללי, גורם לישראלים רבים לצאת לחנויות הרכבים ולרכוש צעצוע חדש ומעניין שיענה על הצרכים שלהם.

מגיפה? לא אצלנו!

קורונה או לא, זה לא ממש משנה למרבית הישראלים, שכן אחרת, איך נוכל להסביר את התופעה שבה אלפי לקוחות, גודשים את סוכנויות הרכבים בכמויות ענק ומצביעים ברגליים על פתיחת שנת 2021 כשנה הכי פורה במסירת רכבים?! נראה שאין דרך הגיונית באמת להסביר את זה.

לא פחות מ- 47,325 רכבים חדשים נמסרו השנה לבעליהן, זאת בשנת קורונה כמו שהזכרנו. ולמה הנתון הזה כה מפתיע? כיוון שבשנה החולפת, נמסרו בישראל 39,556 רכבים, זאת עוד בשנה שלא היית הקורונה כאן.

למה כדאי לקנות רכב עוד השנה

ישנן סיבות רבות לכך שכדאי לכם לקנות רכב עוד השנה. המרכזית שבהם, היא ירידת המחירים שהביאה עימה שנת הקורונה. סיבה זו היא שמביאה רבים לרכוש רכבים בשנה זו.

מחפשים את הרכב המתאים לכם? קיימים ברשת מגוון רכב של רכבים מהמומלצים ביותר לשנה זו ואשר תוכלו אפילו לעשות טרייד אין ולקבל תמורת הישן, רכב חדש המתאים לצרכיכם.

 

ראו גם: רשימת כל החניונים חינם בישראל

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »