ג'ינגל לעסק – מתי אפשר להשתמש בו?

ג'ינגל

רוצים לעשות ג'ינגל ייחודי לעסק שלכם, אך אינכם בטוחים בדיוק באילו מקרים הוא יוכל לשמש אתכם בדיוק? במאמר הזה נעשה לכם סדר ונסביר לכם בדיוק באילו מקרים מדובר. רק אל תשכחו שאם אתם מחליטים ליצור פאנטון, זה יהיה קריטי שתתנו אך ורק לחברה מקצועית לעשות את זה עבורכם, כך שהתוצאה הסופית תוכל להיות מרשימה ולייצג אתכם בכבוד.

  • צליל המתנה בטלפון – אל תתנו ללקוחות שלכם להמתין על קו הטלפון עם צלצול רגיל ומשעמם. במקום זאת תכינו ג'ינגל לעסק שבו תוכלו לספר על השירותים שלכם או להרחיב על מידע חשוב שתרצו שהלקוחות יידעו. זה יאפשר לכם לשפר משמעותית את חווית השירות של הלקוחות ופשוט ישדרג את העסק שלכם.
  • ג'ינגל לאתר – גם באתר ניתן לשים ג'ינגלים קליטים. אם יש לכם רעיון למסר חד וברור שהייתם רוצים להעביר לכל גולש שמגיע לאתר שלכם, כמובן שתוכלו להכין ג'ינגל מתאים בתוך זמן קצר ובעזרתו של קריין מקצועי שיוכל להקריא את הטקסט המתאים.
  • פרסומת לרדיו – ג'ינגלים יכולים לשמש גם בתור פרסומות לרדיו. אם אתם רוצים לפרסם את העסק שלכם בדרך הזו, תוכלו לפנות אל קריין מקצועי שיציע לכם את שירותיו ויפרסם את העסק שלכם בזמן הקרוב. אנו בטוחים שזה ישתלם לכם ויאפשר לכם להגיע לקהל לקוחות חדש שלא הצלחתם להגיע אליו בעבר.

אם תרצו להכין פאנטון מושקע לעסק שיתאים בדיוק לאופי השירותים שאתם מציעים, השלב הבא עבורכם יהיה פשוט לפנות אל חברה שתוכל להציע לכם שירות ליצירת ג'ינגלים. אנו בטוחים שאם רק תבחרו בחברה מקצועית שיודעת לעשות עבודה טובה, תוכלו להיות מרוצים לחלוטין מהבחירה שלכם ללכת על האופציה הזו של יצירת פאנטון לעסק.

קראו כיצד להוסיף צלצול בהמתנה בסלקום

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »