"ההכנסות עלו משמעותית": בעלי עסקים מספרים איך הצליחו להגדיל את הרווחים

שרתים וירטואליים

אם גם אתם מתלבטים כיצד להגדיל הכנסות, אולי כדאי שתלמדו מניסיונם של אחרים. ריכזנו בעבורכם סיפורים של 3 בעלי עסקים שמספרים על הצלחה אחת שסייעה להם להגדיל את הרווחים.

שרת ווירטואלי לאתר העסקי

"כשביררתי על שרתי אחסון לאתר שלי, לא ידעתי שאפשר למצוא פתרון ביניים, שהוא השרת הווירטואלי", מספר מיכאל, בעל אתר להזמנת מוצרים לאירועים. "הבנתי שרבים משתמשים בשרתים וירטואליים לאתר, משום שהם מאפשרים לנצל את משאבי המחשוב באופן המיטבי", הוא מספר, ומוסיף כי את האתר שלו הקים לפני לא מעט זמן. ואכן, שרתים ווירטואליים מהווים פתרון נהדר, משום שהם טומנים בחובם מגוון רחב של יתרונות, והם אידיאליים לסוגים שונים של עסקים, קטנים וגדולים, "היתרונות של השרת הווירטואלי, לא נופלים מהיתרונות של השרת הפיזי, ואם תשאלו אותי, השרת הווירטואלי הרבה יותר משתלם", הוא מסכם.

קבוצת פייסבוק ייעודית

ליאת, בת 32 ממרכז הארץ, מספרת שהפכה את התחביב למקצוע, והחליטה לעסוק בעבודת יד, ולמכור את יצירותיה ללקוחות. "אחרי שנים שכולם שאלו אותי למה אני לא מוכרת את העבודות שלי, החלטתי להקים עסק ולהתחיל למכור", היא מספרת. "לא ידעתי איך למצוא לקוחות, איך לכוון את עצמי לקהל היעד ואיך להגדיל מכירה, אבל בסוף הבנתי שאולי כדאי לפתוח קבוצת פייסבוק שעוסקת ביצירה ועבודות יד", היא מספרת ומחייכת. "באמצעות הקבוצה הכרתי את רוב הלקוחות שלי כיום, ובהתחלה בכלל לא פרסמתי את עצמי, אלא השקעתי בתכנים טובים, בהדרכות ליצירות שונות ומידע שימושי – זה פשוט עבד", היא מסכמת.

מועדון לקוחות עם הטבות מיוחדות

"ידעתי שכדי לשמר לקוחות, אני צריכה לעשות משהו מיוחד", מספרת מיכל. "יש לי חנות קטנה לתכשיטים שאני מעצבת, ומאוד לא קל למצוא לקוחות חדשות כל הזמן", היא טוענת שהחליטה שהדרך הטובה ביותר להגדיל את הרווחים היא לשמר את הלקוחות הקיימות, והן יספרו עליה מפה לאוזן, ויסייעו לה להגדיל את כמות הלקוחות. "הקמתי מועדון לקוחות עם הטבות מיוחדות רק לחברות. מבצעים כמו 1+1, או כרטיסיית הטבות, למשל בכל 5 רכישות, מקבלים מתנה" היא טוענת. "בהתחלה הייתי סקפטית, אבל זה הוכיח את עצמו, ועם הזמן הגדלתי את כמות הלקוחות, ואפילו שימרתי לקוחות קיימות שנשארו נאמנות לי גם כשהיו מבצעים גדולים ברשתות בגדולות".

 

יש לא מעט דרכים יצירתיות להגדיל את הרווחים, ואין ספק שבמקרים מסוימים מדובר בניסוי וטעיה. כך או כך, תמיד טוב ללמוד מניסיון של בעל עסק אחר. בהצלחה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סדנאות כתיבה

סדנאות כתיבה

כשהעולם שלנו צועד יותר ויותר לכיוון הדיגיטל, חשוב להבין את הדרכים להיאחז במקומות אלה ביעילות ובחכמה. אחד מהכלים כדי להצליח בעולם זה היא הכתיבה. סדנאות

קרא עוד »
איך מתנהלים נכון כלכלית?

איך מתנהלים נכון כלכלית?

יוקר המחיה בישראל הוא מאד גבוה, המשכורות בחלק מהעסקים או במשרדים הממשלתיים הוא די נמוך ולכן במקרים רבים ההכנסות אינן מספיקות לצורך ביצוע הוצאות חודשיות

קרא עוד »