דוד בן הרוש ונמל אשדוד – לדעת לעשות את הדבר הנכון

דוד בן הרוש ונמל אשדוד

הרבה פעמים עולה שאלה, איך אפשר למדוד איש ציבור, איך אפשר למדוד האם הוא פעל בצורה נכונה או לא, איך אפשר למדוד את התרומה שלו. נכון שיש את ההתבוננות ההיסטורית לאורך זמן, שכן לעיתים מה שנראה היום נכון עלול להתגלות עם הזמן כשגוי ולהיפך, אך יש פרמטרים הרבה יותר בסיסיים, הרבה יותר פשוטים בשביל לענות על שאלה זו. 

אם למשל נרצה לבחון את תרומתו של דוד בן הרוש עיריית יבנה לשעבר ומי שהפך להיות עם השנים, בכיר בנמל אשדוד, בין אם לעיר אותה שירת ובין אם זה לנמל, הרי שעלינו לבחון אותו על פי נקודות ופרמטרים שונים. סביר להניח שאנחנו לא נבחן כל דבר על פי התבוננות היסטורית, שכן אין בזה צורך, מספיק שנבחן תהליכים שהוא עשה, מספיק שאנחנו נברר מה חושבים עליו התושבים, מה חושבים עליו העובדים בנמל, הלקוחות אותם הוא שירת במסגרת תפקידו בנמל ועוד. 

איך אפשר לשפוט את בן הרוש

התוצאה הסופית תהיה, סביר להניח, מאוד טובה. שכן דוד בן הרוש יבנה נחשב מאוד פופולארי ביבנה, גם אחרי עזיבתו את התפקיד, וכן בנמל אשדוד. הוא נחשב לאיש עבודה מסור ורציני, מי שקידם במסגרת תפקידו לא מעט שינויים איכותיים, מי שיצר קשרי עבודה טובים וללא ספק הוסיף לא מעט לנמל. 

צריך לומר, בעיניי הציבור הרחב, הרבה פעמים האנשים בנמל אשדוד נתפסים באור שלילי, אך אם אנחנו בוחנים לעומק את העבודה שלהם, את השירות שהם מספקים לציבור, אין ספק שמדובר בהתייחסות לא נכונה. בן הרוש הוא דוגמא לכך, שכן העבודה שלו משרתת את כלל הציבור והוא ביצע אותה על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »