פינוי כלי רכב לפירוק: כך תעשו זאת נכון

פירוק רכבים באשדוד

הידעתם? יש בהחלט מה לעשות עם הרכב המקרטע שלכם, אל תביאו אותו למגרש גרוטאות, הוא זקוק לטיפול טוב יותר. כל שיש לעשות הוא לפנות אל מגרש לפירוק רכבים, וגם לקבל תמורה כספית הגונה עבורו. כאן נכתוב על – פינוי כלי רכב לפירוק: כך תעשו זאת נכון.

מדוע רוכשים רכבים לפירוק?

מדובר ברכבים ישנים מעוד, מעל 20 שנה על הכביש, הם יכולים להיות עם תקלות רבות, אין זה קשור רק למנוע, אלא גם לשאר רכיבי הרכב. בקיצור, מדובר ברכב שכדאי ביותר להתפטר ממנו בהקדם ואך ורק לטובתכם.

קיימת אפשרות להביאו למגרש פירוק רכבים DBC, בו הבעלים ירכשו את רכבכם הישן, כאשר המחיר נקבע על פי מחיר מחירון. בהחלט הצעה משתלמת. אולם לא כדאי לשכוח, בעל מגרש לפירוק רכבים הוא בעצם סוג של סוחר, הוא לא מפסיד כסף, אלא מרוויח.

גם בעל העסק איננו מפסיד

לרוב נהגי הרכבים המיועדים לפירוק, יעדיפו למסור אותם למגרש פירוק רכבים, זוהי ההצעה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר. גם לאחר הפירוק, בעלי העסק יוכלו למכור חלק מחלקיו, כך שזהו עסק משתלם.

מה אתם צריכים לעשות?

מטלות שיש למלא עוד טרם הבאת הרכב: יש לבטל במהירות את תעודת הרישוי של הרכב, זאת באמצעות פניה ישירות למשרד התחבורה. והיה ונותר זמן רב עד לטסט הבא, בעלי מגרש לפירוק רכבים יחזירו לכם את עלות האגרה. 

פינוי הרכב למגרש

על מנת להביא את הרכב למגרש פירוק מכוניות, יש להסיר ממנו את לוחיות הרישוי שלו, ויש לבצע גם העברת בעלות. את הרכב אפשר לפנות למגרש פירוק רכבים באשדוד, הן באמצעות גרר ואם עדיין לא ביטלתם את הרישוי, תוכלו להגיע למגרש באופן עצמאי.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שירותי פוליש בחיפה

חברת פוליש בחיפה

אם קניתם דירה ישנה או שמתחשק לכם לחדש את הרצפות בדירה שלכם, כדאי לבצע פוליש. ראו לדוגמה שירותי פוליש בתל אביב! מצבה של הרצפה אחרי

קרא עוד »