חברת שליחויות או שליח פרטי?

חברת שליחויות או שליח פרטי?

מה כדאי לנו לבחור כשליח לעסק שלנו, חברת שליחויות או שליח פרטי? לשאלה הזו קיימים כמה וכמה היבטים, כאשר ישנם יתרונות רבים ומגוונים לחברת שליחויות וכך גם חסרונות. באשר לשליח פרטי, גם כאן, יתרונות רבים וחסרונות, הן נחלתו של שליח פרטי.

חברת שליחויות או שליח פרטי?

היתרון של משלוח חבילות הוא האופן שבו הוא מבצע את השליחות שלו לכל מקום ולכל לקוח. בגלל הגמישות הרבה אותה מפגין שליח פרטי, ישנם רבים מהחברות שמעוניינות לעבוד יחד עם שליחים פרטיים דווקא.

באשר לחסרונות של שליח פרטי, גם כאן הן לא בשמים וניתן בהחלט לחפות עליהן. שליח פרטי, כך בהרבה מקרים, אינו עובד עם חברות ביטוח גדולות ובמקרה של נזק לסחורה, יכולה להיווצר לה בעיה מבחינה זו.

DHL | חברת שליחויות

עם נוכחות חזקה ביותר מ- 220 מדינות, חברת השליחויות הגדולה בעולם, DHL נמצאת בפסגת חברות השליחויות בעולם, והיא בעלת שם עולמי ועם מוניטין רב ועצום בכל מקום בעולם. היא הוקמה בשנת 1970 בארצות הברית. לחברה שלוש חטיבות בשם DHL Express, DHL Global Forwarding, Freight ו – DHL Chain Supply Chain.

דמי המשלוח שלהם הם יחסית גבוהים במעט מהשאר, אך בהתחשב בעובדה שהם נחשבים כשירות אמין ביותר, הם מהחברות הטובות ביותר לבחירה. שירותיהם מורחבים גם למדינות כמו עירק, אפגניסטן ובורמה.

FedEx | פדקס חברת שליחויות

חברת שירותי השליחויות הגלובלית האמריקאית, FedEx, היא קיצור של פדרל אקספרס שהוקמה בשנת 1971 והיא כיום אחד משירותי השליחויות המובילים בעולם. ל – FedEx תמחור תחרותי מאוד אך עם זאת, שטח הכיסוי שלהם נמוך יותר, בהשוואה לענקיות המשלוחים האחרות הקיימות בשוק.

עם זאת, FedEx מאפשרת למשתמש להתרחב למרחבים בינלאומיים מה שהופך את זה ליתרון עבורם. בכלל, חברת פדקס ידועה גם כאן בארצנו, כאשר ניתן לראות מידי פעם את הרכבים שלהם חונים במקומות בלתי אפשריים לחניה, דבר המצביע על נהגים מיומנים בהחלט.

DTDC  | חברת שליחויות

די טי די סי, עוסקת בעסקי הלוגיסטיקה מאז 1990, כאשר המשרד התאגידי שלה ממוקם במומבאי. נכון לעכשיו, יש להם רשת עצומה של ספקי שירותים המשתרעת על פני יותר מ – 240 מדינות ברחבי העולם.

זהו אחד משירותי השליחויות הידידותיים ביותר ללקוח המתמקדים בשירות המסופק במהירות, בטיחות, אמינות ועלות משתלמת. אם ישנה סיבה מספיק טובה כדי לעבוד עם חברת שליחויות מסוימת, הרי שחברה זו מספקת אותה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל המידע על תקן 5281
בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה. עליית מודעות זו מביאה...
קרא עוד »
אוק 28, 2020
מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי – כמה זה יכול לעלות לנו?
כשאנחנו ניגשים לרכוש מוצר או שירות מסוים היום, יש לנו אפשרות להשוות מחירים בין גורמים שונים בשביל...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
למה קריטי להיוועץ בעו"ד תאונות דרכים לפני הגשת תביעה?
פגיעה בתאונת דרכים עלולה לגרום להשפעות בריאותיות מתמשכות, לנזקים גופניים שונים ואף למועקה נפשית,...
קרא עוד »
פבר 27, 2021