האם יש קורס ייעודי לשחזור רהיטים

קורס ייעודי לשחזור רהיטים

קורס ייעודי לשחזור רהיטים יכול לשמח כל אדם שמעוניין לשחזר את הרהיטים האהובים עליו בצורה עצמאית. אומנם נכון שקיימים לא מעט אנשי מקצוע בשוק, אשר ישמחו לעזור ולהחזיר לרהיטים שלכם את המראה הישן שלהם, אך מה יכול להיות יותר מיוחד מאשר היכולת לעשות זאת לבד? רוב האנשים חווים תחושות נפלאות של אושר, שמחה וסיפוק, ברגע שהם מגיעים למטרות שהם הציבו לעצמם. תארו לעצמכם את התחושה שתחוו כאשר תצליחו לרפד מחדש את הכורסא האהובה שלכם, ללטש את השולחן בסלון או להחליף לחלוטין את מראה הספה שלכם. מעבר לפן האסתטי, ישנה חשיבות אקולוגית עצומה ליכולת לשחזר רהיטים ישנים. במקום לזרוק אותם לפח ולרכוש רהיטים חדשים, ניתן לשמר את הקיים ולהעניק לו מראה חדיש ומודרני יותר. בצורה כזו ניתן למנוע זיהום מיותר, ועל הדרך גם לחסוך לא מעט כסף.

קורס ייעודי לשחזור רהיטים – כל מה שצריך לדעת

קודם כל, כדאי לדעת כי בקורס לומדים כיצד לשחזר את המראה של רוב סוגי הרהיטים, כולל ספות, כורסאות, כיסאות עתיקים, שולחנות וכדומה. כמעט ולא קיים ריהוט שלא ניתן יהיה לשחזר אותו, לשדרג אותו ולהעניק לו מראה חדיש וייחודי יותר. במהלך הקורס (שאפשר להרשם אליו באתר https://carpentrycourse.co.il) יילמדו שיטות שונות של טיפול בסוגי העצים השונים, דרכי צביעה ייחודיות, שיפוץ ושחזור של קפיצים חלודים או קרועים, החלפה של ריפוד ישן וקרוע ועוד. הקורס מתמקד בסגנונות העיצוב השונים, המאפיינים שלהם וכמובן היתרונות והחסרונות של כל אחד ואחד מהם. ישנם אנשים שירצו לשחזר את הרהיטים שלהם בסגנון מודרני יותר, לעומת אחרים שיעדיפו דווקא לשמר את הסגנון הקלאסי והעתיק יותר. לכן חשוב להבין את סוגי השחזורים השונים, במטרה להתאים אותם לפי הצרכים שלכם.

עבודות השחזור יכולות לכלול עבודה עם חומרי גלם שונים, כולל עץ, מתכת, עור, בדים שונים וכמובן זכוכית. הקורס מלמד כיצד יש להתייחס לכל חומר גלם, מהם נקודות התורפה שלו וכיצד ניתן להחזיר אותו כמה שנים אחורה. עבודת השחזור כוללת לרוב פירוק הרהיט לרכיבים השונים, ומתן טיפול אינטנסיבי לכל חלק וחלק. העבודה כוללת ניקוי יסודי, הסרה של שאריות דבק וצבע וכדומה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שעון נוכחות

סוגים שונים של שעוני נוכחות

שעוני הנוכחות תורמים לשקט הנפשי של בעלי המשרדים והמפעלים שמעסיקים מספר גבוה של עובדים. על הדרך הם גם חוסכים כמה שקלים.  נלמד מעט על שעוני

קרא עוד »
כלים עסקיים

כלים עסקיים לניהול חכם

לנהל עסק זו אינה משימה פשוטה, כי גם אם עומדים בראשו של עסק ששולטים בו, עדיין קיימים נדבכים שמצריכים שליטה משלימה ועדיין יש צורך במגוון

קרא עוד »