דוגמאות למוצרים פנסיונים

מוצרים פנסיוניים כמו קצבאות וביטוח יחידה מציעים דרך מצוינת לספק הכנסה פנסיה לעתיד.

מוצרי פנסיה מנוהלים בדרך כלל על ידי מוסדות פיננסיים, אך ישנה מגמה גוברת של אנשים שבוחרים לנהל את ההשקעות שלהם בעצמם. כאן נכנסת לתמונה חברה לניהול ושירותים פנסיונים, המאפשרת לאנשים להיעזר באנשי מקצוע מהתחום שיכולים ללמד ולהתאים להם השקעות על פי ההעדפות שלהם לאורך זמן. להלן מספר של דוגמאות למוצרים פנסיונים. לפרטים עבור פוליסת חיסכון כאן

מוצרים פנסיוניים כמו למשל:

  • קופת גמל – מוצר פנסיוני בו כל אדם בין אם הוא עצמאי או שכיר יכול על דעת עצמו להשקיע כספים במסלולים שונים ולצבור רווחים ותשואות, קרן השתלמות כסף אשר נצבר ואותו תוכל לממש לאחר 6 שנים, דרך המעסיק או אם אתה עצמאי אז תוכל לעשות זאת בעצמך.
  • ביטוח חיים – ביטוח שאנשים עושים על מנת שהם יוכלו להתקיים ולקבל קצבה למקרה שחלילה הם לא יוכלו לעבוד או במקרה של פטירה של המבוטח משפחתו תוכל להמשיך להתקיים.
  • קרן פנסיה – תוכנית חיסכון לטווח הארוך ביותר שקיים. מטרתה היא לדאוג לכך שכאשר אדם יגיע לשלב בחייו שהוא כבר לא יעבוד, הוא יוכל להמשיך להתקיים בזכות קצבה חודשית מהסכום שנצבר לאורך השנים. על פי החוק במדינת ישראל כל עובד שכיר זכאי לקרן פנסיה שנצברת מסכום משותף שאותו מעבירים מידי חודש המעסיק והמועסק.

כל אלו הם הכרח עבור אנשים רבים. חשוב להבין את האפשרויות הקיימות ואת הגורמים שישפיעו על ההחלטה שלך.

איך חברות בתחום יכולות לסייע לכם?

תפקידם של אנשי המקצוע בתחום זה הם לספק ללקוח את הידע והתוכן רלוונטי על מוצרי פנסיה.

  • תכנון פנסיוני- שירותים פיננסיים מקפידות על ליווי לקוחותיהם בכל השלבים לאורך כל החיים. הכנה לפרישה משוק העבודה והתחלת החיים בגיל השלישי!
  • תכנון פיננסי – כדי שהלקוחות יוכלו להגיע לתוצאות טובות, חלה החובה להכיר את כל האפשרויות והמוצרים הקיימים והעומדים לרשותכם. צריך לפנות אל אנשי מקצוע בתחום כדי להבין וללמוד להתנהל בעולם ההשקעות הפיננסיות.
  • השקעות אלטרנטיביות – השקעות מסוג זה הן מתוחכמות ואלטרנטיביות לשוק ההון, חברות העוסקים בתחום הפנסיוני מעניקות שירות עבור אנשים פרטיים, חברות ומוסדות גדולים יחד. כדאי להיעזר בהם כאשר מחפשים היכן להשקיע את הכסף שלכם.
  • ניהול סיכונים כמו בכל תחום בחיים, כך גם בתחום ההשקעות יש צורך לבצע בחינות מקיפות ומקצועיות של כספי הפנסיה שלכם, על פי הנתונים להרכיב את התמונה המלאה ולהחליט על הסיכונים והסיכויים בכל השקעה
  • תכנון מס – תכנון מס וליווי לפרישה, הם הכרחיים מאוד להמשך החיים, הליך זה הוא אשר ישפיע על עתידך הכלכלי. באמצעות חברות בתחום תוכל לתכנן נכון. מידע נוסף בנושא תכנון פנסיוני באתר בנצ'מרק

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סידור עבודה – כיצד מבצעים סידור עבודה
אחת הדילמות שעומדות בפני כל מנהל, בפני כל מי שיש לו עובדים במשמרות או בתפקידים שונים, זה כיצד לבצע...
קרא עוד »
מאי 25, 2020
מי מחוייב במס רכוש?
מס רכוש הינו מס המוטל על בעליהם של קרקעות. מדובר על מס אשר נועד לעודד בנייה בשטחים שנועדו לבנייה. וזאת...
קרא עוד »
פבר 12, 2020
אירוח בקיבוץ
אירוח משפחות הוא דרך להרוויח כסף וגם עוזר לך לפגוש אנשים מכל העולם. אתה יכול לארח אנשים מרקע, תרבויות...
קרא עוד »
אוק 03, 2022