איפה כדאי להשקיע כסף

ניתן לנתח הזדמנויות השקעה על סמך התשואות הפוטנציאליות שלהן. בין השאר נדון בהזדמנויות ההשקעה השונות הזמינות בענף ההשקעות. 

חפשו הזדמנויות השקעה בקרנות מתמחות

אז איפה כדאי להשקיע כסף? ישנן הזדמנויות השקעה רבות זמינות בענף ההשקעות. לדוגמה, חברות השקעות ומוסדות פיננסיים מציעים השקעות בקרנות נאמנות. הכסף מקרן הנאמנות משולם למשקיעים באמצעות תשלומי ריבית או דיבידנדים, אשר מוציאים לאחר מכן לצריכה אישית או לשימוש למטרות חיסכון לטווח ארוך. תהליך זה מאפשר למשקיע שליטה רבה יותר על השקעותיו מאשר אילו היה משקיע ישירות מול מנהל הקרן עצמו (משקיע בודד). בנוסף לקרנות נאמנות וגורמים נוספים שהוזכרו לעיל, ישנם גם גורמים נוספים המשפיעים על החלטת הפרט איזה סוג נכס יעניק לו.

שימו לב לתשואה היסטורית 

השקעות עם תשואה טובה הן בדרך כלל לטווח ארוך. כשאתה משקיע בתשואה טובה, אתה לא רוצה להיות מחזיקים לטווח קצר. היתרון העיקרי הוא שאתה יכול לקבל תשואה עקבית. הסיבה לכך היא שהנכס לא ישתנה בהתאם לשווי השוק בכל זמן נתון. להשקעה יציבה צריכה להיות מאפיין זה וזה מה שרוב המשקיעים מחפשים כשהם משקיעים בנכס. כאשר משקיעים בנכס, חשוב להבין כמה זמן ההשקעה תימשך ומה הסיכון להפסיד כסף כאשר משקיעים עם תשואה טובה. כדי לוודא שאתה לא רק קונה לשוק שורי ומרוויח כסף יש מאין, חשוב להבין את רמת סובלנות הסיכון שלך לפני השקעה בנכס.

האזינו לפודקאסט של עמית והגר>>>

התייחס לרמת סיכון 

ככל שרמת סבילות הסיכון שלך תהיה גבוהה יותר, התשואות שלך יהיו נמוכות יותר ולהיפך. לדוגמה: אם אתה מאוד שמרני אבל עדיין בעל סבילות לסיכון גבוה, אז זה יוביל אותך לאפיק סולידי. השקעות עם תשואה טובה הן המוצרים הפיננסיים הפופולריים ביותר. הם בדרך כלל מורכבים ודורשים ידע רב כדי להבין אותם. אבל עם קצת מאמץ, אתה יכול להרוויח קצת כסף מההשקעות שלך.

לתיאום פגישת ייעוץ עם עמית והגר >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לשון הרע בעבודה – מה אפשר לעשות אם הוציאו אותך רע מול הבוס?
כל מי שעובד בתור שכיר, יודע כי שמירה על יחסים טובים עם הקולגות לעבודה נחשבת לאחת המשימות החשובות...
קרא עוד »
אפר 06, 2020
השקעות נדל"ן באירופה – איפה הכי כדאי להשקיע?
אירופה – יבשת שמחולקת למדינות שונות שלכל אחת מהן אופי, כלכלה, נופים וחיי מסחר משלה. אבל יחד עם זאת יש...
קרא עוד »
אוג 25, 2020
תאונת עבודה מה עושים
תאונות עבודה הן תופעה שכיחה במקום העבודה. חשוב לעובדים לדעת מה לעשות במקרה של תאונה. אם נפגעת...
קרא עוד »
ספט 16, 2022