הירוקה מימד – בלוג פיננסים וכלכלה

בלוג פיננסים

בשנה האחרונה למדו כולם שאת הכסף חובה לנהל בשגרה ולא רק בשעת חירום, כדי להתכונן לכך. כדי לאסוף מידע אמין על כלכלה, פיננסים ואפשרויות להשקעה מומלץ לפנות למקורות מידע שאפשר לסמו עליהם. מקורות כאלה יכולים להיות בלוגים ואתרי מאמרים חסרי אינטרסים למכור לכם שירותים או מוצרים פיננסיים מסוימים. במקומות כאלה אפשר לקבל מידע מצוין על נושאים כאלה ולהחליט לבד כיצד לפעול. 

מה לחפש בבלוגים כלכליים?

ראשית, מומלץ למצוא בלוג פיננסים שהכותבים שלו מזוהים בשמם ואתם יכולים למצוא עליהם חומר ולהבין מאיפה הם שאובים את הידע והניסיון שלהם. זה משפיע על האמינות שלהם ועל מידת הידע שלהם בתחום שבו הם כותבים וכך תוכלו לדעת בוודאות עד כמה הם אוטוריטה בתחום זה. שנית, אנשים כאלה יכולים להביא מהניסיון שלהם סיפורים ודוגמאות מעשיות שממחישים את הטיעונים שלהם ונותנים ביסוס עובדתי לפרשנויות שלהם. זה חשוב במיוחד בתחום כמו שוק ההון שבו הכל בנוי על אי ודאות וכל פרשנות חייבת להיות מעוגנת במציאות.

עניין ורמת ההסברים

רמת ההסברים של כל הפוסטים והמאמרים בבלוגים כאלה חייבת להיות גבוהה ומקצועית אבל לא כזאת שמנוסחת בשפה שרק מביני עניין יכולים להפיק ממנה תועלת. אחת המטרות החשובות של בלוגים כאלה היא להנגיש כמה שיותר ידע לאנשים שרוצים להתמצא בכלכלה ובפיננסים ולכן הם צריכים להשתמש בכל החומר הזה למטרתם. אם ההסברים יהיו טכניים מדי וללא הסיבות שעומדות מאחוריהם, תתקשו להמשיך לקרוא את המאמרים ולנצל את הידע שיש בהם לטובתכם. מכאן נובע שגם המאמרים עצמם צריכים להיות מעניינים אחרת לא תישארו לקרוא אותם. אם בעל הבלוג עורך היטב את התוכן שלו הוא יציף נושאים אקטואליים שמעניינים אנשים ומושכים אותם לחפש על כך חומר מעניין ורלוונטי. 

 

אולי יעניין אותך גם מידע על בנק תמונות 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »