איך להרחיב את מכירות האונליין של העסק גם לחו"ל?

CDN

היתרון הגדול של עולם האינטרנט הוא היכולת לקשר בין אנשים ממקומות שונים בעולם, היכולת לחשוף אנשים לעסקים, חברות, מקומות שאינם נמצאים בסביבה הקרובה אליהם אלא גם במדינות אחרות, ולאפשר להם לייצר איתם קשר. אחת כמה וכמה זה נכון כשמדובר על עסקים שמעוניינים לבצע מכירות אונליין.

מה יכול לעזור לבצע מכירות אונליין בחו"ל

CDN

לא הרבה אנשים מודעים לכך, אך CDN עשוי לסייע מאוד בהרחבת המכירות של האתר בחו"ל ולמקסם את היכולות שלו גם בקרב קהל בינלאומי. הרעיון של CDN הוא לאפשר לאתרים שפועלים בחו"ל מהארץ, לספק מידע מהיר, לאפשר לגולשים להיכנס לאתר שלכם בצורה פשוטה, נגישה ומהירה, ולבצע את הפעילות הנדרשת כמה שיותר מהר. כלומר, זמן הטעינה של האתר איננו נפגע כתוצאה מכך שהוא יושב בארץ, והם יכולים ליהנות מחשיפה מהירה וזמינה. מאחר ואתם מעוניינים בוודאי שיגיע אליכם קהל ממקומות שונים בעולם, זה הכרחי להשתמש בשירות זה.

פרסום

אין ספק שבשביל להרחיב את המכירות בחו"ל, הרי שחייבים לפרסם את האתר לא רק בישראל, אלא גם בחו"ל. בין אם זה דרך גוגל, פייסבוק וכן דרך רשתות חברתיות מקומיות, בלוגים מקומיים ועוד. ככל שתרחיבו את מערכת השיווק של האתר, כך תפיקו תועלת רבה יותר.

הטעמה של מוצרים ושירותים

חשוב לזכור, מה שנמכר בישראל, לא בהכרח מתאים לקהל בחו"ל וגם אם כן, צריך לדעת לספק להם מידע רלוונטי עבורם. למשל, אם רוצים למכור בגדים, אז צריך לספק להם מידע על פי המידות הרלוונטיות בארץ שלהם. על כן, בשביל להרחיב את סך הגולשים, בסופו של דבר, צריך שהם יוכלו למצוא תועלת במוצרים ובשירותים שהאתר מציע להם. לשם כך צריך לדעת כיצד להתאים אותם לצרכים שלהם ולמה שהם מכירים.

שירותים מעבר לאתר

מעבר לעובדה שהאתר אמור להיות נגיש וזמין, הרי שעל הבעלים שלו להיות מסוגלים לספק את השירות והמוצר שמזמינים מהם, כמה שיותר מהר, בצורה מסודרת, אחראית, וכמובן באופן אמין. כך אותם גולשים ירצו לחזור ולקנות באתר שלהם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »