האם ניאגרה סמויה הפכה להיות הניאגרה המועדפת?

ניאגרה המועדפת

בעיני רבים הפכה הניאגרה הסמויה לניאגרה מועדפת יותר על הניאגרה הגלויה. למה באמת הניאגרה הסמויה תהיה מועדפת על אנשים רבים. האם הניאגרה הסמויה היא ניאגרה טובה יותר ויהיו בה פחות תקלות מכל ניאגרה אחרת?

הניאגרה הסמויה של קב מוצרים הפכה לניאגרה מבוקשת יותר אצל רבים המשפצים והבונים את בתיהם, הסיבה לכך, משום שהיא יותר אסתטית על פני הניאגרה הגלויה, המראה שלה יהיה יפה יותר ואולי גם תחסוך תקלות.

מהי הניאגרה הסמויה?

לפני שנדון האם הניאגרה הסמויה הפכה להיות הניאגרה המועדפת על פני הגלויה, נבין מהי הניאגרה הסמויה.

כל ניאגרה סטנדרטית מורכבת משני חלקים, האחד הוא מיכל ההדחה והשני הוא השסתום והמצוף. הניאגרה גלויה תהיה מותקנת מעל לאסלה, החלק הגלוי יהיה מיכל ההדחה ובתוכו יהיה מוסתר השסתום והמצוף.

הניאגרה הסמויה מותקנת מתחת לקיר ואינה נראית לעין, את הניאגרה הסמויה יצטרכו להתקין לפני שיסגרו את הקיר שמעל לאסלה. (לרוב את הניאגרה הסמויה תלווה אסלה תלויה, גם היא יסודותיה מותקנות בתוך הקיר.)

איפה אפשר להתקין ניאגרה סמויה?

אם חשקה נפשכם בניאגרה סמויה ואתם לא רוצים להפוך את כל הבית לאתר בניה, לא תהיו חייבים לחצוב בתוך הקיר בכדי להתקין את הניאגרה הסמויה, ניתן יהיה להתקין אותה על כל קיר, לצפות את המקום בבלוקים או בגבס ובתוכה להתקין את הניאגרה הסמויה ולחפות עם אריחי קרמיקה יפים, כך שכל מה שתראו הוא לחצן של ניאגרה סמויה גרואנה ואת השירותים.

למה הניאגרה הסמויה תהיה מועדפת?

הניאגרה הסמויה תהיה מועדפת בעיני רבים בשל המראה הייחודי והאסתטיקה המיוחדת שלה, מערכת הניאגרה והצינורות יהיו חבויים מאחורי הקיר ורק לחצן ההדחה יהיה בולט, הוא גם יהיה מעוצב באלגנטיות.

הבעיה הגדולה שמלווה את השימוש בניאגרה סמויה, תהיה בזמן תקלה, בכדי להגיע למקום התקלה בניאגרה סמויה, יצטרכו להסיר את לחצן ההדחה ורק דרך פתח צר זה יהיה אפשר לטפל בכל בעיה.

הטיפול בתקלות במערכת הניאגרה הסמויה מסובכת יותר, מפני שהיא אינה נראית לעין ואי לכך תגרום לכל אלו שבדרך כלל מתקנים כל דבר באופן עצמאי, להזמין בעל מקצוע שידע לטפל ולתקן.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כספומטים

כספומטים

אם לפני כעשור היה ניתן לראות כספומטים בעיקר בבנקים, הרי שהיום ניתן לראות לא מעט כספומטים המוצבים בכניסה לבתי עסק שונים. לא מעט קיוסקים למשל,

קרא עוד »