ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

אף פעם לא מוקדם להתחיל להתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית. ביטוח מנהלים הוא אפיק חיסכון לטווח הארוך שמיועד לשכירים ועצמאיים. אפשר להחזיק פוליסת ביטוח מנהלים לצד קרן פנסיה וקופת גמל כאשר כל הטבות המס שחלות על קרנות פנסיה וגמל חלות גם על ביטוחי מנהלים. ניתן לכלול בביטוח מנהלים רכיב של אבדן כושר עבודה, שאירים ועוד. מבולבלים מכל המושגים ואנכם בטוחים מה כוללת הפוליסה שלכם והאם היא אכן מספקת לכם הגנה מרבית? אנו נסביר כאן מה חשוב לעשות בשביל לוודא שאתם והקרובים לכם מוגנים. 

מה זה ביטוח מנהלים?

פוליסת ביטוח מנהלים היא חוזה אישי שלכם מול חברת הביטוח. חברת הביטוח אינה רשאית לבצע שינויים בהסכם שנחתם כך שהזכויות שלכם מוגנות. הפוליסה היא אפיק חיסכון לטווח הארוך כאשר ברוב המקרים המבוטחים הם שכירים. המעסיק נותן לעובדים שלו את הביטוח כהטבה כאשר בכל חודש הוא מבצע בעבורם הפקדה. 

יש לי ביטוח מנהלים, מה כדאי לי לבדוק?

כאמור, ביטוחי מנהלים הם הסכם אישי בין המבוטח לבין חברת הביטוח. לא ניתן לבצע שינויים בהסכם באופן חד צדדי. אם יש לכם ביטוח שאתם משלמים בעבורו מספר שנים כדאי לבדוק את העלויות עם דגש על דמי הניהול. ייתכן מצב בו התנאים בפוליסות ישנות יהיו פחות אטרקטיביים בהשוואה לתנאים שחברות הביטוח מציעות כיום במסלולים אחרים. 

איפה כדאי לחסוך כסף?

רגע לפני שאתם ממהרים להעביר פוליסות ממקום למקום או מבטלים את ביטוח המנהלים שלכם, חשוב לקרוא באתר או פורטל פיננסי ולהבין שביטול עלול להביא למצב בו אתם מאבדים את כל הזכויות שלכם. בצעו בדיקה מקצועית של התנאים בפוליסה יחד עם סקירה של כל החסכונות שיש לכם ותקבלו את ההחלטה הנכונה. הקפידו לעבוד עם סוכן ביטוח מקצועי ואמין שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגבר את הצמיחה העסקית: ניצול הפוטנציאל של אנימציה
בתחום הדינמי של קידום עסקים, קיים כלי רב עוצמה אך לעתים קרובות מתעלמים ממנו - אנימציה. כסמכות מוכרת...
קרא עוד »
פבר 02, 2024
כמה עולה להוציא רישיון עסק?
עסקים רבים בישראל פועלים מתוך ההנחיות הקבועות בחוק רישוי עסקים, שזהו חוק המגדיר את כל הכללים על פיהם...
קרא עוד »
דצמ 26, 2021
עורך דין פלילי
אם אתם לומדים או שוקלים להתמחות בתחום זה, אתם יכולים לקחת את הידע שנצבר מסדרות טלוויזיה וסרטים...
קרא עוד »
אוק 12, 2020