תביעות סיעוד – עם מי מתייעצים

בנושא תביעות סיעוד יש להתייעץ רק עם עורכי דין אשר מתמקצעים בתחום התביעות הסיעודיות נגד חברות הביטוח.

 

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד הן תביעות מאד מורכבות כיוון שחברות הביטוח עושות כל שניתן, כדי לא לשלם גמלה חודשית לאנשים סיעודיים אף על פי שהם שילמו לאורך שנים רבות במיטב כספם בכל חודש.

הנציגים אשר מגיעים לביתו של הקשיש בוחנים את הליקויים התפקודיים שלו ואת היכולות הקוגניטיביות שלו. בנוסף לכך, חברת הביטוח יוצאת מתוך נקודת הנחה שהאדם מנסה לרמות את חברת הביטוח ולכן הם מפעילים חוקרים פרטיים אשר עוקבים אחריו. אם לדוגמה אדם זה ישב על כיסא גלגלים וטען שזו האפשרות היחידה שלו להתנייד ממקום למקום, הם יסתתרו בסמוך לפתח ביתו כדי לראות אם הוא יוצא מביתו בכוחות עצמו, ללא צורך בכיסא גלגלים.

אם אכן זה המקרה, הם יצלמו זאת וכך יוכיחו שהאדם ניסה לרמות את חברת הביטוח ולכן אינו זכאי לגמלה סיעודית. יתרה מכך, אם האדם אינו יוצא מפתח ביתו הם יגיעו לביתו וינסו להיכנס באמתלות שונות, כדי לראות את התנהלותו.

 

פעילותו של עורך דין מומחה

עורך דין מומחה אשר עוסק בכך ביום יום שלו, מכיר כבר את התנהלותן של כל חברות הביטוח באין ספור מצבים ותרחישים. הוא כבר תבע חברות ביטוח רבות והצליח לשכנע את בית המשפט כי ההתנהלות של חברת הביטוח אינה תקינה לאור הפוליסה הקיימת ובטח ובטח לאור השימוש בחוקרים פרטיים במצבו הקשה של המבוטח.

לאור ריבוי המקרים הללו בשנים האחרונות, הנטייה של בתי המשפט היא להיענות לתביעה הסיעודית המוצדקת של המטופל ולכן חברת הביטוח נדרשת לשלם את הגמלה החודשית כפי שמצוין בפוליסה.

מעבר לניסיון הרב של עורך הדין בתביעות שהוא ניהל ומנהל, הוא נחשף להחלטות של בתי המשפט השונים בארץ במקרים דומים או זהים ולכן הוא יכול להשתמש בכך כתקדים בתיקים אחרים.

אין ספק שכד להצליח בקבלת הגמלה אשר מגיעה לבעל הפוליסה, הצעד הנכון ביותר הוא להתייעץ ולקבל ליווי של עורך דין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצלמות אבטחה לעסק – למה חשוב להתקין מצלמות בעסק
לא מעט עסקים, גדולים וקטנים, דואגים להתקין היום מצלמות אבטחה, הן בתוך המבנה והן מחוץ למבנה. מלבד...
קרא עוד »
אוק 18, 2021
הנוער העובד והחוסך: מאיזה גיל תוכלו לפתוח חשבון בנק ואיך זה עובד
מחקר של הנוער העובד והלומד מראה עליה משמעותית במספר הצעירים תחת גיל 18 שיוצאים לעבוד ולממן את עצמם,...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
שימושים שונים לאבני פסיפס
אבני פסיפס הם רעיון נהדר לעיצוב הבית. הן משרות אווירה מיוחדת. אבנים אלה גם מכונות מוזאיקה. כאן נכתוב...
קרא עוד »
נוב 27, 2021