אביזרי בטיחות בכבישים

אביזרי בטיחות בכבישים

פסי האטה, מראות פנורמיות, מעצורי חניה, מחסומים, כל אלו הם אביזרי בטיחות אשר מטרתם היא לשדרג את הבטיחות בכבישים. הדבר תורם הן לנהגים והן להולכי הרגל אשר נהנים מרמה גבוהה יותר של ביטחון כאשר הם יוצאים לדרכים. החכמה היא לבחור את המוצרים הנכונים ולהתקין אותם במקומות המתאימים. את זה יעשו עבורכם המומחים.

כל אחד יודע שכשהוא יוצא החוצה מהבית, הוא חשוף לסכנות. אם כהולך רגל ואם כנהג. לא לחינם נעשים כל העת מאמצים לשיפור הבטיחות בדרכים.

חשוב לדעת כי בכל האביזרים השונים, קיימת משמעות רבה לבחירה באביזר הנכון כמו גם בהצבה שלהם במיקום הנכון ובנקודה המדויקת. זה מה שלמעשה יבטיח לנו את התועלת של אותו אביזר בטיחות.

נכיר מעט את אביזרי הבטיחות מקרוב

פסי האטה – פסי ההאטה של שרפים נועדו על מנת שאלו יגרמו לנהגים להאט ממהירות הנסיעה. בכך הם תורמים שהתנועה תהיה מתונה יותר והנהגים יזכרו להאט באזורים אשר בהם יש צורך להאט.

כאשר מדובר בפסי האטה, חשוב לדעת כי ישנן כמה וכמה אפשרויות. יש לתת את הדעת ולשים לב כי בוחרים בסוג הכי מתאים שיענה על כל הצרכים של אותו אזור.

ישנם פסי האטה העשויים בטון או אספלט שהם ממש כמו חלק אינטגרלי מתוך הכביש עצמו וישנם פסי ההאטה העשויים מחומרים אחרים כמו פסי ההאטה המודולריים העשויים פלסטיק או גומי ממוחזר. הקביעה באיזה סוג לבחור תלויה במיקום ובשטח הנתון.

מראות פנורמיות – המראות הפנורמיות מיועדות בעיקר לאזורים המכונים 'שטחים מתים' מדובר בצמתים שונים, בחניונים כמו גם בכל אזור אשר בו אין כל אפשרות לראות את הנעשה בצדדים או מאחור. המראות הללו נועדו להעניק רמת ביטחון ובטיחות גבוהים יותר בכל אותם מקומות כך הנהגים יוכלו לראות את המכוניות האחרות ואת הולכי הרגל וכך למנוע תאונות.

מחסומים – המחסומים, בניגוד לשילוט, נועדו לחסום באופן פיזי את האפשרות של נסיעת כלי רכב במקומות אסורים או בעייתיים מבחינה בטיחותית.

אין ספק כי הצבת המחסומים במקומות המועדים, עשויה לתרום רבות לבטיחות של העוברים ושבים.

משקיעים באביזרי בטיחות ונהנים מאיכות חיים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כספומטים

כספומטים

אם לפני כעשור היה ניתן לראות כספומטים בעיקר בבנקים, הרי שהיום ניתן לראות לא מעט כספומטים המוצבים בכניסה לבתי עסק שונים. לא מעט קיוסקים למשל,

קרא עוד »