פתיחת חברה LLC בארה"ב

פתיחת חברה LLC בארה

לא מעט אנשים מעוניינים לפתוח חברה בארה"ב כיום וזאת בשל רפורמת המס של הנשיא טראמפ. כיום, קל יותר לפתוח עסק בארה"ב יותר משהיה תמיד. אולם, חשוב מאוד לזכור שעל אף שפתיחת  החברות ורישומן לפעילות בארה"ב זהו תהליך המתבצע על ידי המדינות בארצות הברית, הרי שעל החברה עצמה מוטלת החובה לדווח על ההכנסות שלה כחברה בכל שנה לרשויות המס הפדרליות ובלא מעט מקרים גם לרשויות המדינה בה התאגדה החברה או שבה מתבצעת הפעילות העסקית של החברה. פתיחת חברה בארה"ב היא צעד גדול ולכן, חשוב מאוד לעשות את התהליך הזה בצורה הטובה ביותר.

> בדקו מתי עו"ד לאכיפת חוזה יוכל לסייע לכם

מהן סוגי החברות שניתן לפתוח בארה"ב

חברות אמריקאיות בעצם מתחלקות לשני סוגים, תאגיד- Corporation או חברה בע"מ- LLC כאשר מדובר על חברה בע"מ מדובר על חברה דומה לחברות בע"מ שיש בישראל. אולם, החברה לא מנפיקה מניות ובעלי החברה עצמה קרויים: חברים. הקמת חברה בע"מ מאפשרת לדווח על הכנסות החברה כמו שותפות, במידה ויש יותר מבעלים אחד לחברה או כיישות אשר איננה קיימת לצרכי מס.  חשוב מאוד לדעת שתהליך הקמת החברה אולי נראה כתהליך פשוט וכן, תהליך הדיווח נראה כדבר שניתן לבצע באופן עצמאי, אך יחד עם זאת, למי שלא באמת מבין בתחום החברות בע"מ בארה"ב, לא באמת כדאי לעשות זאת לבד. על מנת לפתוח חברה בארה"ב בצורה בטוחה כדאי להיעזר באנשי מקצוע מהתחום.

> קראו גם על ביטול חוזה קניית דירה

כיצד פותחים חברה בארה"ב בצורה בטוחה

כאמור, פתיחת חברה בארה"ב היא לא דבר שכדאי לעשות לבד. עבור  פתיחת עסק כדאי מאוד לבחור ברואי חשבון אשר מכיר את תחום פתיחת החברות בארה"ב על כל חוקי המיסים שבדבר, חובת הדיווח, אופן הדיווח המתאים לסוג העסק שפותחים ועוד. רואה חשבון מקצועי ומנוסה מישראל, יעניק לכם את כל המידע הנחוץ על התהליך ובד בבד, יסייע לכם לבחור בחברה אמריקאית העוסקת בתחום דיווחי המס של חברות בארה"ב. כמו כן, רואה חשבון מקצועי ומנוסה יעניק לכם את הידע הרלוונטי אודות חוקי המיסוי המשתנים ממדינה למדינה בצורה המדויקת ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »