פארק בבלי – כל מה שכדאי לדעת

פארק בבלי

יצא לכם לשמוע על פארק בבלי ואתם חושבים כעת על האפשרות לרכוש דירה באחד המגדלים של הפרויקט? ראשית כל, יש לציין כי האדריכלית גל נאור, בתו של יצחק תשובה, אשר מחזיק בניסיון עתיר שנים בתכנון מגדלים בניו יורק, הייתה אחראית על התכנון העיצוב של הדירות.

העיקרון שעומד מאחורי התכנון העיצובי של הדירות הוא של 4 דגמי דירות, כאשר כל אחד מותאם לאחד מהיסודות אש, מים, אדמה ואוויר. לכל דירה יש את הייחודיות שלה, כך שאתם יכולים לבחור בעיצוב שהכי מוצא חן בעיניכם במידה ואתם מעוניינים לרכוש דירה בפרויקט.

פרויקט עם דגש על בניה אקולוגית

פרויקט פארק בבלי תוכנן תוך כדי יישום כללים של בניה אקולוגית, כאשר כל הדירה עם חלונות גדולים והן חשופות לאור השמש. יתר על כן, נעשו שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר לבניה וכאלה הנפוצים כיום בפרויקטים היוקרתיים והמובילים כיום ברחבי העולם.

מלבד הבניה האקולוגית, ראוי לציין את רמת המתקנים, כאשר בבניין אפשר למצוא בריכת שחיה, חדר כושר ומרחב משותף לדיירים. כך שבכל רגע שבו תהיו בבניין, אתם יכולים להרגיש חלק מקהילה שיכולה ליהנות יחדיו. אם אתם רוצים ליהנות מכל רגע, פשוט תבחרו בדירה שהכי מוצאת חן בעיניכם.

המקום המושלם למגורים במיקום מרכזי

חשוב לכם לגור במיקום מרכזי ככל שניתן? פרויקט פארק בבלי עשוי להעניק לכם את התשובה הטובה ביותר במקרה הזה ולאפשר לכם ליהנות מכל רגע. לא רק שחיי הקהילה במקום נהדרים והמתקנים במגדלים יוצאים מגדר הרגיל, אלא שיש לכם את היתרון בדמות הקרבה לכל המקומות המרכזיים בתל אביב, וזאת בלי שתצטרכו להרחיק יותר מידי כדי להגיע למרכזי העסקים והתרבות של העיר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב עסק

עיצוב עסק – המדריך המלא

עיצוב העסק הוא אחד הגורמים הישירים למידת ההצלחה שלו, אבל לכל עסק יש אופי אחר ,סוג אחר של שירות ומוצר וצרכים שונים. אז מהם הכללים

קרא עוד »