בגד לחץ לאחר ניתוח

בגד לחץ לאחר ניתוח

בגדי דחיסה ובגדי לחץ, מסייעים בתהליך החלמה חלק לאחר פרוצדורות כירורגיות. בגדי דחיסה עשויים מחומר ובד אלסטי, זאת כדי להקל על התאמה הדוקה (אך לא מכווצת), מבטיחים שאזורי גוף ספציפיים יקבלו לחץ קבוע ואחיד.

בגד לחץ לאחר ניתוח – מקדמים ריפוי 

הגוף מגיב להליכים כירורגיים על ידי שליחת נוזלים למקום הניתוח. התוצאה היא נפיחות. השימוש בבגד לחץ כמו מחטב לאחר ניתוח, מפחית את כמות הצטברות הנוזלים, מה שאומר שיהיו באזור פחות נפיחות.

הם מונעים חבורות 

יחד עם נפיחות, מכות ופצעים, נפוצים באזורי ניתוח. לדוגמה, שאיבת שומן, עלולה לשבש את כלי הדם מכיוון שהצינורית, צריכה לעבור דרך רקמה תת עורית. זה גורם לחבלות. בגדי לחץ, מפחיתים את הסבירות לחבלות על ידי שמירה על כדוריות דם אדומות מלחלחל לכיוון האפידרמיס.

הם מזערים 

בגדי לחץ, מחזיקים את מקום הניתוח יחד ומספקים יציבות. הם מחזיקים ומחזירים את העור לאזורים שצמנו לאחרונה ומאפשרים לפצע להחלים תוך הגבלת היקף ההצטלקות.

הם מפחיתים זיהומים 

בגדי לחץ ודחיסה, סוגרים את מקום הניתוח, ובכך מרחיקים מזהמים מהפצע. זהו יתרון גדול מאוד שיש בבגדים אלה וחשוב מאוד לקנות את הציוד הנכון ביותר להחלמה מהירה לאחר ניתוח.

כמה זמן כדאי ללבוש בגדי לחץ? 

תעבור שלושה שלבי החלמה לאחר ההליך; את בגדי הלחץ של חברת איסבלה, תוכלו למצוא זמינים עבור כל שלב ושלב. בממוצע, תלבשו בגדי לחץ בשלב הראשון במשך ארבעה שבועות לאחר הניתוח. אתם צריכים ללבוש את הבגד הזה בכל עת, פרט לרחצה. לאחר המקלחת, עליכם לשים אותו שוב מיד.

הריפוי, יתחיל כשלושה או ארבעה שבועות לאחר הניתוח. בשלב זה, הגוף שלכם לא יצור כל כך הרבה נוזלים באזור הניתוח.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »