מורה פרטי לפסיכומטרי

מורה פרטי לפסיכומטרי

כדי להתקבל ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה למסלולי לימוד מסוימים יש הצורך בציון פסיכומטרי. ציון זה נא בין 200 ל-800 כאשר 800 זה הציון הכי גבוה. ציונים של 700+ נחשבים לציונים מכובדים מאוד המאפשרים קבלה למסלולי לימוד שונים בתחומים שונים ומכובדים במשק הישראלי. למרות זאת, יש מקצועות שכדי להתקבל אליהם צריך ציון שהוא אפילו גבוה מ700. לצורך כך סטודנטים רבים שוכרים מורה פרטי לפסיכומטרי כדי לחדד ולחזק את היכולות שלהם ולשפר את האפקטיביות של התרגולים שלהם לקראת המבחן הגדול.

על מבחן הפסיכומטרי:

מבחן פסיכומטרי נועד כדי לבנות את היכולות שלכם במקצועות הלשון, אנגלית ומתמטיקה (ראו פרק חישוב אחוזים). הרעיון מאחורי המבחן הוא לא לבדוק מהי רמת הידע שלכם בהכרח אלא מהירות המחשבה שלכם, האופן שבו אתם פותרים את הבעיות במהירות ויכולים לסגל לעצמכם כלים מהירים לפתרון שאלות, תרגילים ועוד. כמובן שידע ברמה מסוימת הוא בהחלט נדרש וכמה שיותר ממנו יותר טוב אולם רמת התרגילים במתמטיקה למשל תהיה בדרך כלל של שאלות שאינן מזכירות תרגילים מסובכים או נושאים של 5 יח' לימוד אלא 3 יחידות ומטה. הסיבה לכך היא לא לבחון את הידע שלכם בהכרח אלא את המסוגלות שלהם לפתור תרגילים ובעיות ולחשוב מהר ונכון. המבחן בכללותו בודק את היכולת והמסוגלות שלכם להיכנס ללימודי תחום מסוים הנדרש בציון פסיכומטרי גבוה. כך מפחיתים את שיעור הנשירה של סטודנטים מהלימודים ומאפשרים קבלה רק לסטודנטים בעלי יכולת פוטנציאלית להשלים את הלימודים.

כיצד מורה פרטי לפסיכומטרי יכול לעזור לנו?

מורה פרטי לפסיכומטרי יכול לעזור לנו בשעות נוספות של תרגול והבנה של מה אנו מתרגלים, הרחבת הידע ואוצר המילים וכמובן הקניית כלים, טיפים וטכניקות שיכולים לעזור לנו לעבור את המבחן בציון גבוה מאוד כאשר אנו לומדים את הטכניקות הללו ממישהו שכבר עשה את מה שאנו רוצים לעשות.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעות נדל"ן בגרמניה: תובנות מפתח שאתה צריך לדעת
התעמקות בעולם השקעות הנדל"ן בגרמניה עשויה להיראות מרתיעה, במיוחד אם אתם מחפשים תובנות ברורות...
קרא עוד »
ינו 16, 2024
צילומי תדמית לעסקים
צילום תדמית לעסקים חשוב ביותר לצורך שיווק העסק ונראותו הכללית כלפי חוץ. אופן השימוש בצילומי תדמית...
קרא עוד »
ינו 06, 2020
טיסה פרטית – יש לה יתרונות משמעותיים
דעו לכם כי טיסה פרטית יכולה להיות עם יתרונות מאוד משמעותיים אשר בוודאי יעניינו רבים מכם שירצו להגיע...
קרא עוד »
אוג 23, 2021