טונר למדפסת

טונר שונה בתכלית מדיו. הוא משמש מדפסות רבות בעולם ובעיקר למקומות בהם ההדפסה היא מסחרית. טונר מוזרק מתאים למגוון רחב של מדפסות מהחברות הגדולות בעולם כאשר יותר ויותר אנשים עוברים לעשות דווקא בו שימוש ופחות בדיו המסורתי.

טונר למדפסת 

נראה שככל שחולפים להם השנים, יותר ויותר אנשים עובדים ומתקדמים לשימוש יותר מקצועי במוצרי החשמל שלהם. זה נכון גם לאלה מאיתנו שעושים שימוש יומיומי במדפסות.

טונר למדפסת נחשב להרבה יותר אמין ומפיק הדפסת איכותית הרבה יותר ממקבילו – הדיו. עם הזמן, יותר ויותר אנשים עוברים לעשות בו שימוש, ומזניחים את הדיו לטובת מדפסות ישנות יותר.

איזה טונר מתאים למדפסת שלכם? 

חשוב לדעת אילו מחסניות דיו פועלות במדפסת שלכם. אם תזמינו מוצר שגוי, תוכלו בסופו של דבר לגרום לנזק כספי רב לחברה שלכם. כדאי שתבדקו היטב לאיזה מדפסת אתם מזמינים את הטונר הבא.

דיו וטונר – שני סוגים שונים של צבע 

דיו וטונר הם שני סוגים שונים לחלוטין של מחסניות דיו למדפסת, כאשר לכל אחד מהם היתרונות והחסרונות המובהקים שלו. 

אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על מחסניות הדיו למדפסת שלכם או מחפשים מדפסת חדשה ואתם לא ממש יודעים כיצד לעשות זאת, כנסו לאתר החברה ממנה אתם רוצים לצרוך את הפריט שלכם ולימדו היטב על היתרונות והחסרונות המובנים שלה.

איזה טונר מתאים לכם 

ההחלטה אילו תכונות ואפשרויות הדפסה אתם מחפשים במדפסת, היא רק חלק מהסיפור. עלות מחסניות המדפסת היא גורם חשוב לא פחות שיש לקחת בחשבון ולעתים קרובות, רבים מתעלמים ממנו ברכישת המדפסת הראשונה באתר קומג'ט.

זה לא סוד שמחסניות דיו יכולות להיות יקרות. מחיר מחסנית, גודל מחסניות ומספר העמודים שתקבל ממחסנית, משתנה באופן פרוע בין דגמי המדפסת והמדפסת שתבחר, יכולה בסופו של דבר לייצר או להרוס תקציב הדפסה, בהתאם ליעילות העלות של מחסניותיה. 

אנשים שקונים בפעם הראשונה, מושפעים ממכירת המדפסות השבועית של חנות רנדומלית, רק כדי לגלות מאוחר יותר, כי החלפת מחסניות עולה פי שניים מהמדפסת. אל תתקעו במלכודת הזו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פנסיה

מה זה קרן השתלמות

אפיקי חיסכון מאז ומתמיד היו דרך מצוינת לכל אדם, עצמאי או שכיר, להשקיע בחיסכון לטווח בינוני או ארוך כדי שבבוא הזמן יוכל לעשות שימוש בכסף

קרא עוד »