בועת הנדלן אחרי הודעת הגרעון באוצר

בועת הנדלן

האם מחירי דירות בתל אביב ובשאר אזורים במרכז הארץ ירדו משמעותית לאחר פיצוץ בועת הנדל"ן באירופה ובארצות הברית? בעקבות ירידת מחירים משמעותית! מסתמנת מגמת ירידת מחירים גם בארץ. אז מתי גם מי שלא מקבל עזרה מהוריים בקניית דירה יוכל לרכוש בית משלו? הכל המשך בקצרה, ובהרחבה מוזמנים לאתר https://www.tsuott.co.il תשואות פיננסים.

אם אתם זוגות צעירים, רווקים או בעלי משפחות הגרים בישראל, אתם בוודאי יודעים עד כמה קשה לרכוש נכס בארץ, בעיקר בערים במרכז או בפריפריות שנחשבות (עקב תשתיות מפותחות) כאטרקטיביות למגורים, יותר מאי פעם!

כיום מי שירצה לרכוש בית, יצטרך להגיע אל הבנק עם הון התחלתי של לפחות שליש מערכה של הדירה, ולאחר מכן לבחור מסלול משכנתא מבין שלל מסלולים שהבנקים המסחריים מציעים, בעוד שמשכנתא היא דרך לקבל הלוואה גדולה במיוחד הנמשכת לאורך שנים, תוך שהדירה שעבורה נלקחה המשכנתא משועבדת אל הבנק עד פירעון ההלוואה.

אז מתי נראה שינוי?

ככל הנראה, בשל הודעת הגרעון בשוק הנדל"ן על ידי משרד האוצר, כמו גם לאחר שבערים שתמיד היו אטרקטיביות למגורים ירדו משמעותית מחירי הנדל"ן רבים מהיזמים, מוכרי הדירות, הקבלנים ושאר גורמים: יורידו משמעותית את מחירי הדירות בארץ וזאת בשל ההעדפה של רבים לרכוש דירה בחו"ל בעיקר על ידי גיוס הון ההתחלתי נמוך יותר שדרוש לרכישת בית בחו"ל, כמו גם תנאים נוחים יותר בעת רכישת נכס נדל"ני בחו"ל.

אז כיצד מחליטים

כדי להחליט היכן כדאי לרכוש נכס: בארץ או בחו"ל – מומלץ בתחילה לבדוק כיצד אפשר לבצע השקעה בחו"ל או לרכוש נכס בארצות הברית, באירופה ואפילו במדינות שלא חשבתם שתוכלו לרכוש בהן נכסים כמו בייג'ינג, טאיוואן וכדומה.

לאחר מכן יש לפנות אל יועץ משכנתא באתר תשואות פיננסים שיקנה לכם את המידע אודות מסלולי משכנתא, הריביות והדרך לקחת הלוואה לרכישת דירה בצורה המשתלמת ביותר.

שילוב של יעוץ נכון עם מחקר אודות שוק הנדל"ן יאפשר לכם השקעה נבונה, מגורים בארץ אחרת (במידה ותרצו בכך) ונכס שיהיה שלכם ושל הילדים שלכם לאורך כל שנותיכם על גבי כדור הארץ.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חקירות כלכליות
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שזקוקים לשירותיו של חוקר פרטי. לרוב מדובר על חקירות של בגידה אפשרית,...
קרא עוד »
ינו 20, 2020
כל היתרונות של מנוי חיסונים לכלבים
לא בכל דבר החיים מסובכים ויש פעמים רבות בהן הפתרון הוא הרבה יותר פשוט כך לדוגמא כאשר אנו מדברים על...
קרא עוד »
יונ 27, 2019
גמישות מחשבתית לעסק שלך
שאלה אולי פילוסופית אבל מה הופך עסק לעסק מצליח? עסק שמחזיק הרבה שנים מעמד? עסק שמכניס הרבה כסף? עסק...
קרא עוד »
ינו 05, 2022