אימון מכירות

אימון מכירות

למכור זו עבודה לא קלה. במיוחד לא כאשר על כל לקוח יש כמה וכמה אנשי מכירות שרוצים למכור לו. כן, אין ספק שהגענו למציאות בה קיימת תחרות של ממש בכל מה שקשור למכירות. וכל בעל עסק מחפש דרך להגדיל מכירות, לשפר את היקף ההכנסות ולהרחיב ככל האפשר את מעגל הלקוחות שלו. לשם כך משקיעים משאבים במישורים שונים. משפרים מוצרים, ממתגים את העסק או את היצרן ויוצאים במסעות פרסום, קראו בהרחבה באתר https://edelmanir.co.il

ומה עם העבודה של אנשי המכירות?

מלבד זאת משקיעים בעלי העסקים באימון של אנשי מכירות מעולים. כי המציאות מוכיחה שמי שיודע למכור – עושה את זה בהצלחה גם כאשר יש בתחום עוד מתחרים שמנסים את כוחם. אמנם יש אנשים שנולדו עם אמנות המכירה, אך כל אחד יכול לשפר את הביצועים האישיים שלו בתהליך של למידה ואימון. כי למכור אפשר כאשר יודעים מיהו הלקוח הפוטנציאלי, על מה המוצר או השירות נועדו לענות – כלומר, לאיזו מצוקה הם נותנים פתרון, וכמובן, כשיודעים באיזו נימה לדבר אתו ואיך להיכנס עמו בדברים.

תהליך של אימון לשיפור העבודה

כדי לשפר את העבודה של אנשי המכירות ולהגדיל בסופו של דבר את תפוקת המכירות חשוב ללמד את אנשי המכירות את האמנות הזו. כי תמיד ניתן לאמן, ללמד ולהקנות לאנשי המכירות את היכולות המתקדמות לשם שיפור המכירות. ניתן לומר שאי אפשר להשוות בין איש מכירות שעובד על פי האינטואיציה האישית שלו, לבין עובד מכירות שעושה את העבודה לאחר שהוא עבר אימון מכירות מקצועי. האימון מלמד אותו כיצד לגשת לקונים פוטנציאליים, איך להציג בפניהם את ההצעה שלו בצורה משכנעת, ואיך לסגור עסקאות בקלות ובמהירות. אימון מכירות הוא השקעה שמחזירה את עצמה!

> קראו גם על פיתוח מנהלים באתר של ניר אידלמן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שופינג מושכל: כך תוכלו לחסוך בעלויות
אין דבר שאנחנו אוהבים לעשות יותר מקניות, אך אין זה אומר שאנחנו לא יכולים לעשות את זה מושכל ולחסוך...
קרא עוד »
מרץ 11, 2020
סין מעצמה עולה או קורסת?
בעידן שבו אנו חיים ישנם מספר מעצמות ששולטות בעולם כולו, אך סין הפכה להיות בשנים האחרונות אחת מהמדינות...
קרא עוד »
ספט 18, 2019
מה חשוב לבדוק בזמן הזמנת אולם חתונה?
חתונה נחשבת לאחד האירועים הקשים והמורכבים ביותר לארגון, והרבה מאד פעמים לא בשל ריבוי המרכיבים בה אלא...
קרא עוד »
נוב 09, 2019