שמעון שבס – להשתמש בסט הכלים שהוא מציע לנו

שמעון שבס

לפעמים, אנחנו צריכים להיעזר באנשים הנכונים בשביל לייצר תהליכים, לקבל החלטות, לראות את הדברים בצורה עמוקה ומלאה, וגם להגיע בעזרתם לאנשים שיכולים לעזור לנו בצורות שונות. 

לכן, אנחנו נבחר לעבוד ולהעסיק אנשים שיש להם את הכלים והיכולות לעזור לנו. לא כל אחד בהכרח יכול לעשות את זה. יש אנשים שעומדים לרשותם היכולות והכישורים, אך הם לא בהכרח יכולים לספק לנו תמונה מלאה ובוודאי שלא יכולים לעזור לנו להגיע אל אנשים או מקומות, משם אנחנו נוכל להתקדם יותר בפרויקטים שלנו, להגיע אל יעדים חדשים ומגוונים בעסק. 

דוגמא טובה למי שכן יכול לעזור לנו, ללא ספק, הוא שמעון שבס. מי שהיה בעברו יו"ר מתיישבי רמת הגולן, עוזר לענייני התיישבות של שר הביטחון ולימים גם מנכ"ל משרד ראש הממשלה בתקופתו של יצחק רבין ז"ל, יש לו את היכולות, הכישורים, קשרים וכל שאר הכלים הנדרשים בשביל לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקדם ולקדם את העסק שלנו. 

למה משתלם לעבוד עם שמעון שבס?

מעבר לשאלת הקשרים והעובדה שהאיש מכיר את מסדרונות השלטון, מדובר באחד האנשים המוכשרים והחכמים שהועסקו במשרדי הממשלה, והוא לקח חלק פעיל ברפורמות אדירות שבוצעו בשנות התשעים, בימי כהונתו של יצחק רבין. 

גם לאחר שהוא עזב את תפקידו ואת הפוליטיקה בכלל, הוא ביצע שורה ארוכה של תפקידים בישראל ובחו"ל, כולל תפקידי ייעוץ אסטרטגיים עבור ארגונים וקבוצות שונות, בזכות היכולות והכישורים שלו, בין היתר גם בזכות היכולת שלו לראות את התמונה המלאה ולהבין מתוכה את המציאות בצורה אמיתית ומדויקת. 

אין ספק, כל אחד יכול להיעזר בשירותיו וליהנות מיכולותיו הרבות של שמעון שבס. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב עסק

עיצוב עסק – המדריך המלא

עיצוב העסק הוא אחד הגורמים הישירים למידת ההצלחה שלו, אבל לכל עסק יש אופי אחר ,סוג אחר של שירות ומוצר וצרכים שונים. אז מהם הכללים

קרא עוד »