הידעתם שלכידת נחשים ללא רשיון הינה נגד החוק במדינת ישראל?

לכידת נחשים ללא רשיון

אי אפשר להתעלם מכך כי יש ישראל היא מדינה חזקה עם כלכלה בריאה ועל כך כל אזרח ישראלי צריך לברך. אין ספק כי יש גם הרבה סיבות מדוע ישראל היא כל כך חזקה וכל כך בריאה וזהו משהו שאנו לא יכולים להתווכח אתו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי נראה שהסיבה המרכזית שישראל היא כל כך חזקה זה בגלל העובדה שאנו מדינת חוק. העובדה כי יש לנו משטרה חזקה אשר אוכפת חוקים מאפשרת למערכת הכלכלית להתקיים צבורה טובה ללא חשש שעבריינים ישתלטו על חלקים ניכרים ממנה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש גם חוקים אשר נראים לנו לא חשובים במבט ראשון אך האמת היא שיש להם השפעה אדירה עלינו ואחת הדוגמאות הבולטות ביותר זה הנושא של לכידת נחשים אשר רק אדם עם רישיון יכול לבצע.

מזמינים לוכד נחשים? וודאו כי יש לו ביטוח מתאים

עליכם להבין שאם כל אדם יתחיל ללכוד נחשים אזי יהיה פה בוקה ומבולקה ואנשים יוכשו על ידי נחשים חדשות לבקרים. על כן אם נתקלתם בנחש קראו ללוכד נחשים וודאו שיש לו רישיון מתאים. העניין הוא שגם אם אתם קוראים ללוכד נחשים עליכם לוודא שיש לו ביטוח מתאים וזאת בכדי להבטיח שבמקרה של תקלה והכשה שלו יהיה מי שיפצה אותו על הנזק. כמובן שאם ללוכד יש רישיון אזי הסיכוי שלא יהיה לו ביטוח הוא הרבה יותר נמוך וזהו גם כן משהו שאתם חייבים לחשוב עליו בכל פעולה ופעולה שלכם ובכל מקרה לעולם אל תבחרו לכוד נחשים ללא ביטוח.

מדוע לא כדאי להזמין את הלוכד הזול ביותר?

כמובן שכאשר אנחנו מזמינים את הלוכד אנו נרצה להבטיח שהוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וילכוד את הנחש בצורה מושלמת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא כדאי לנו להזמין את הלוכד הזול ביותר (כן מומלץ לבדוק מחיר לוכד נחשים אבל יש לבדוק עוד פרמטרים מעבר) וזאת מכיוון שאם הוא לוקח מחיר נמוך מדי אזי יש סיכוי לא קטן שהוא יבצע עבודה בצורה הרבה פחות איכותית.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »