מאגרי תמונות מומלצים

הרבה עסקים משתמשים בתמונות מלאי כדי ליצור תוכן ויזואלי. ארכיוני תמונות הם דרך מצוינת לקבל מגוון רחב של תכנים בפרק זמן קצר, והם עוזרים לך למצוא תמונות שאתה צריך לתוכן שלך ובמהירות.

בעולם השיווק הדיגיטלי / פרסום בפייסבוק, ישנם מקורות רבים לתמונות מלאי. עם זאת, לא כולם זמינים בחינם. זו הסיבה שחברות רבות משתמשות בארכיוני תמונות כדי לייצר תוכן עבור הלקוחות שלהן. ניתן להכניס תמונות לתוכן ולהפוך אותו למושך יותר מאשר תמונות שנמצאות באתרים עצמם. הסיבה לכך היא שהם הרבה יותר טובים מכיוון שהם מציגים מבט ריאליסטי יותר על מה שאנשים גולשים בו. זה גם בגלל שניתן להשתמש בהם בדרכים רבות ושונות, כגון סרטונים או מצגות, כדי למשוך את תשומת ליבם במהירות רבה.

השימוש באתרים כמו מאגרי תמונות מומלצים גדל באופן דרמטי בשנים האחרונות. הם הפכו לסטנדרט עבור רוב המשימות היומיומיות שלנו, מעיצוב מוצר ועד מסעות פרסום שיווקיים, ומהווים כלי חיוני עבור המעצב או המשווק.

מאגר התמונות הוא דרך מצוינת ליצור תמונות, אך יכול להיות קשה למצוא תמונות העונות על צרכי החברה שלכם. לכן אנו ממליצים על מסדי הנתונים הבאים של תמונות:

StockX .1

הוא מסד נתונים חינמי של תמונות עם למעלה ממיליון תמונות ברזולוציה גבוהה הזמינות להורדה ולשימוש. התמונות זמינות לשימוש מסחרי, אך הן ללא תשלום לכל מי שצריך. מסד הנתונים כולל יותר משני מיליון תמונות, כולל תמונות ואיורים ללא תמלוגים, תמונות ועיצובים ארגוניים, לוגואים, יצירות אמנות של אריזות מוצרים, ועוד.

SigmaImage \ Cinevate World .2

בנוסף לאספקת תמונות, לשני מסדי הנתונים הללו יש כלי מאוד שימושי לייבוא תמונות שניתן להשתמש בו כדי למשוך מידע רלוונטי מהאינטרנט ואז להשתמש במידע באופן שיכול לסייע במגוון תחומים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוהלים להשכרה
כל אחד אוהב לחגוג את האירוע שלו בסגנון שונה, ישנם את אלו השמרנים שלא יוותרו על אולם רגיל, יש מי שיחגוג...
קרא עוד »
אפר 06, 2021
עורך דין גביית חובות
 עורך הדין לגביית חובות הינו שחקן מרכזי בגביית החובות. הוא אחראי על ההיבטים המשפטיים של גביית חובות...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023
משטחי שקילה – הבדלים ומאפיינים
משטחי שקילה הם ציוד מדידה שבו את התפקיד של מכשיר קולט עומסים ממלא פלטפורמה המבוססת על חיישנים אחד או...
קרא עוד »
נוב 28, 2022