זיפות גגות במרכז

זיפות גגות במרכז

רואים לפעמים את האנשים שעומדים על הבניין הסמוך ומורחים חומר שחור במרץ? כנראה שהם בשיא העבודה על זיפות הגג.

זפת הוא החומר הטוב היותר לאיטום גגות. יש מי שיחשוב כי זיפות גגות היא שיטה מיושנת, אך כדאי לדעת שזאת אחת השיטות הטובות והמועילות ביותר לאיטום גגות. זיפות גגות הינה השיטה הנפוצה ביותר בישראל. ישנם יתרונות שונים בזיפות גגות.

הבניין שלכם אינו אטום מספיק? שירות זיפות גגות במרכז הוא הפתרון בשבילכם. אחת היתרונות העיקריות של שיטה זו היא החיסכון הגדול שלכם. איטום גגות באמצעות זפת היא השיטה הזולה ביותר, מה שלא מוריד מאיכות האיטום. כמו כן הזפת החמה חודרת לחריצים והחורים הקטנים שעל הגג.

זיפות גגות במרכז – תהליך הזיפות

תהליך האיטום לא אורך זמן רב מידי, ראו באתר http://www.otmim.co.il. תחילה מנקים את הגג מהלכלוך והאבק שהצטבר, בכדי שהחומר ידבק היטב לגג. לאחר מכן נתחיל במריחת שכבת היסוד הביטומנית, המקשר את הזפת לחומר שעל הגג. לאחר מכן נסתום את החורים והפתחים שעלולים להפריע לאיטום.

בשלב זה נמרח את שכבת הזפת הראשונה – למעשה שכבה זו מספיקה לאיטום הגג, אך לרוב נמרח שלושה שכבות של זפת כשביניהם בד יוטה מפריד. השלב האחרון באיטום הוא מריחת דבק וסיד מעורבבים על כל הגג. תהליך זה שומר על הזפת שלא יפגע מקרני השמש ומגן על המבנה כולו שלא יתחמם מידי.

זיפות גגות במרכז – רק בחומר המתאים

חשוב לזכור: איטום הגג נעשה בחומר המותאם לחומר הקיים על הגג. איטום על ידי זפת יתבצע רק על שכבה ישנה של זפת או על בטון. מכיוון שנשתמש בחומר שיאטום את הגג באופן הטוב ביותר, על מנת להשיג את המטרה עלינו להשתמש בחומר שייתפס חזק על הגג.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: