בין אם אתם בתהליך של השקת עסק משפחתי חדש או שכבר יש לכם אחד כזה, נוכחות מקוונת חזקה למותג שלכם, היא חשובה ביותר. את זאת, תוכלו לעשות את היהלום העסקי ועל כך, נרחיב במאמר זה.

היהלום העסקי 

צרכנים רבים, לומדים על עסקים מקומיים באינטרנט יותר מכל מקום אחר. בשנת 2021, 70% מהקונים שנשאלו אמרו שהיכולת לעשות קניות באופן אישי או בחנות, הייתה חשובה בעת ההחלטה מאיזה מותג או קמעונאי כדאי לקנות.

בעלי עסקים קטנים המחפשים דרך לעקוב אחר החזר ROI ומודעות למותג, זקוקים לשיווק דיגיטלי (לפני כן קראו על בניית תוכנית עיסקית). לא רק שיווק דיגיטלי הוא מוצר חובה לקידום המוצרים או השירותים שלכם, אלא שאופטימיזציה של הנכסים המקוונים שלכם, היא גם קריטית להצלחה הכוללת של העסק שלכם.

אסטרטגיות שיווק לעסקים 

  • הכירו את הקהל שלכם
  • הדגישו את הצעת הערך שלכם
  • הישארו ממוקדים ביעדים ספציפיים
  • הבינו את הכוח של לקוחות קיימים
  • השתמשו בכלי קידום מכירות חינמיים
  • צרו אתר לבעלות על הנוכחות המקוונת שלכם
  • שקלו לכתוב בלוג כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים לאתר שלכם

היהלום העסקי – שיווק לעסקים 

השיווק, נועד להעלות את המודעות למותג ולבנות צינור של לידים מוסמכים שהופכים למכירות. עם עסק קטן, הוצאת הבשורה יכולה להיות מאתגרת בגלל שיש לעסק כזה, בדרך כלל, פחות נראות וחוסר משאבים (כמו תקציב או זמן).

עם זאת, ישנן אסטרטגיות מפתח כמו אלה של היהלום העסקי, שיכולות לעזור לכם להגדיל את מאמצי השיווק של העסק הקטן שלכם.

בין אם אתם נאבקים עם תקציב מוגבל, מגבלות הזמן שנגרמות עקב צוות מצומצם יותר, או אפילו חוסר כיוון, תוכנית שיווקית המתאימה לעסק שלכם לצד ייעוץ עסקי אסטרטגי מאת היהלום העסקי, יכולה להוות הכוונה במהלך הגדלת העסק.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »