3 הרכבים החשמליים המובילים

3 הרכבים החשמליים המובילים

העולם כולו הפך להיות כזה אשר בו מדברים לא מעט לגבי כל המעבר אל רכבים שהם חשמליים. חברות הייצור של רכבים בכל העולם עוברות אל המהלך הבלתי נמנע הזה של ייצור מכוניות חשמליות לחלוטין, והבנייה של מערך שימוש נוח הוא כזה שיותר ויותר מבוצע בכל המדינות המתקדמות של העולם. אלו שלוש דגמים הם הבולטים ביותר נכון להיום? קראו הלאה.

> קראו גם על עמדות הטעינה של הרכבים הללו בלינק ev charging stations

שברולט בולט

הדגם הזה של שברולט הוא דגם שנמכר כבר שלוש שנים ובמהדורה האחרונה והרשמית מגיע עם אפשרות של נסיעה לטווח של 417 ק"מ עבור טעינה אחת בודדת. דבק זה אומר כי ניתן לצאת אל עבר נסיעה מאוד ארוכה מקצה אחד לקצה אחר של המדינה ללא כל בעיה ועצירה לטעינה. הדגם הזה נכון להיום אינו משווק בארץ, והוא דגם מאוד בולט וחזק ביחס אל המתחרות כגון טסלה ויונדאי קונה.

טסלה מודל  3

זהו רכב מסוג סדאן המיועד עבור משפחה. רכב מדגם זה מגיע בשלושה סוגים של גימורים, פרימיום , חצי פרימיום וסטנדרט, דבר שאליו רגילים כבר מדגמים של רכבים שאינם חשמליים.רכב זה בהחלט נחשב לאחד הבולטים והמובילים בתחום הזה של רכבים חשמלי ואף קביל פרסים עבור העיצוב שלו וכן עבור רב השנה ממגזין אוטומוביל היוקרתי.

עקב האכילס של הדגם הזה הוא המחיר הגבוה שלו, אך מלבד כל זאת הוא בהחלט רכב שמביא אל ביצועים מאוד טובים עם מפרט מרשים ומאז ההכרזה של טסלה על הדגם נמכרו כבר מעל שלוש מאות אלפי מכוניות מן הדגם הזה, הרבה מעבר לשברולט בולט.

ב. מ.וו I3

זהו דגם שאר מדורג בלא פחות מאשר המקום השלישי במכירות של דגמי רכב חשמליים בעולם כולו. הדגם הזה הושק לראשונה בשנת  2014, ונכון להיום מדובר ברכב אשר מכר כבר למאה ושלושים אלף יחידות. הרכב נמכר בארץ ישראל בתני דרגות של אבזור, וזהו דגם מסוג האצ'בק סופר מיני עם עיצוב ייחודי בעל שילוב צבעים והעיצוב עצמו זכה בלא מעט פרססים במגזינים של רכב יוקרתיים בעולם כולו. הוא מאוד מתאים לשוחרי איכות הסביבה עם רכב שכל כולו אומר קיימות החל משלבי הייצור ועד לשלב הזה של השימוש.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »