איך מרוויחים כסף ממשרדים?

משרדים להשקעה

ענף הנדל"ן הולך ומתרחב מדי שנה. זהו ענף שככל הנראה לא ייעלם לעולם כי תמיד תהיה דרישה לשטח, לנכסים מסוגים שונים ועוד. ככל שהזמן יעבור המחירים ילכו ויעלו וגם מבלי שיעלו עדיין אפשר יהיה ליצור מהם רווחים נעים. למעשה, גם אדם ממוצע (אפילו שכיר במקצועו) שאינו פועל בחייו לרכישת כמה נכסים פשוט משאיר כסף על הרצפה.

מדוע משרדים הפכו לנתח נדל"ני משמעותי?

כיום  יזמי נדלן רבים מעדיפים משרדים להשקעה על פני נכסים אחרים. שטח מסחרי שונה משטח מגורים ומצריך אישורים מיוחדים. משרד במקום מרכזי יכול להיות שווה הרבה כסף גם במכירה וגם בהשכרה. למעשה, ככל שעוברים השנים יש יותר ויותר עסקים הקמים מדי שנה וזקוקים למשרדים לתפעל משם את העסק שלהם. עם התפתחות הדיגיטל, האינטרנט וההיי טק הרי שרוב החברות היום מבקשות שטח משרדי שבו תתנהל מרכז העבודה (שלא כמו בעסקים אחרים שרק ההנהלה יושבת במשרדים).

כיצד נוכל להרוויח מרכישת משרד?

אם אתם רוצים למצוא נכס מתאים להשקעה הרי שרכישת משרדים יכולה להיות הטובה ביותר עבורכם. באמצעות רכישת משרד תוכלו לעשות רווח בכמה וכמה דרכים. ראשית – על ידי שיפוץ והשבחת המשרד. בדרך זו תעלו את שווי הנכס ותוכלו למכור אותו ברווח נאה בתוך זמן קצר. האפשרות השנייה היא להשכיר את המשרד ולהכניס כסף משכירת המשרד.

כאשר אתם שוכרים משרד יהיה עליכם להכיר היטב ככל האפשר את השוכרים. אינכם רוצים שוכרים שתוך חודש יבקשו לצאת מהחוזה ולשגע אתכם, כמו כן לא תרצו להתחיל להתעסק עם תשלומים חוזרים בכל חודש ולרדוף אחרי השוכרים. חשוב למצוא שוכרים ישרים שכן גם במקרה של תשלום חוזר ישלימו בהקדם את השכירות. כמו כן כדאי למצוא שוכרים לטווח ארוך. מי שמתחייב לטווח ארוך אלו שוכרים שבדרך כלל אין להם בעיה כלכלית ויש להם מספיק ביטחון לדעת שהם רוצים את הנכס לפחות לכמה שנים קדימה ושם הם מתכננים להיות.

אם אתם מחפשים חברת נדל"ן מקצועית להתייעץ אתה או לרכוש ממנה משרדים שיכולים להניב לכם תשואה מהירה צרו קשר עם חברת רפאל נדל"ן וזו תשמח לתת לכם שירות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »