הוצאת ויזה להודו – המדריך המלא

הוצאת ויזה להודו

הודו היא מקום מאוד נרחב אשר כולל בתוכו אזורים שונים שבהם מקבלים חוויה שונה בכל פעם מחדש. הרבה מאוד ישראלים אוהבים לצאת אל עבר טיול ברחבי הודו, אם כאשר הם כבר בטיול מאורגן של מבוגרים ואם כאשר הם יוצאים אל טיול עצמאי בתור חיילים משוחררים.

מה שרבים אינם יודעים הוא הרבה מעבר לתרבות מגוונת ושונה, אלא רפובליקה ענקית עם קרוב לשלושים מדינות בתוכה שעל מנת לטייל בתוכן צריכים לדאוג טרם הטיול להוצאה של ויזה מתאימה. אז, טרם ההכנה של המסלול והמרה של כסף, יש לדאוג לויזה להודו דבר שהוא פשוט למדי.

איך מוציאים ויזה להודו?

בחירה של ויזה להודו היא כזו אשר תכריע את הכף לגבי התקפה שבה יכולים לשהות בהודו באופן מקסימלי. יש שתי דרכים להוציא את הויזה הנחשקת להודו, כשאר אחת יכולה להתבצע בשיא הנוחות באתרים רלבנטיים אונליין כמו האתר https://visa-india.co.il, הבעיה עם הויזה הזו היא שהיא מתאימה רק לשהייה של 60 ימים בסך הכל ולשתי כניסות אל הודו. זה רלבנטי עבור מי שלא ממש מתכנן טיול ארוך מכך.

האופציה השנייה היא על ידי ההגעה אל השגרירות של הודו שם משאירים את הדרכון, כאשר ההשקעה הזו של זמן הגעה אישית לשם מביה את האופציה של שהייה בהודו למשך של תקופה שהיא בסך הכל עד שנה.

לא לשכוח חיסונים

דרך משרד הבריאות אפשר לברר מה סוג החיסונים אשר אותם מומלץ לבצע טרם הנסיעה. נכון שזה לא ממש נחמד לעשות חיסונים, אבל הם תהליך די מהיר שמהווה את האפשרות ליהנות מהחופש בהודו בצורה הכי טובה וללא כל דאגה לגבי הידבקות במחלה קלה או קשה כאשר נמצאים באזור מועד לפורענות בתחום הזה של הבריאות שם.

לכן, אם מתכננים טיול עם שהות יחסית ארוכה, לטייל באזורים שם התברואה במצב לא מלבב ואל עבר טיול תרמילאות, זה בהחלט מבורך לדאוג לרשימה הזו של חיסונים אשר מומלצת על ידי מרפאת מטיילים קרובה כשישה שבועות טרם מועד הטיול עצמו. מלבד זאת מומלץ להביא תרופה נגד שלשולים ותכשיר נגד יתושים.

> קראו גם על הדרך הפשוטה להנפיק דרכון אמריקני

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »