מה נחשב לכרטיס ביקור יוקרתי

כרטיס ביקור יוקרתי

כרטיס ביקור מודפס, כולנו מכירים. כמעט כל בית עסק או איש מקצוע יוכלו לתת לכם כרטיס ביקור משלהם, בכדי שתוכלו ליצור עמם קשר מתי שתירצו. אולם במאמר זה, אנו נכתוב על כרטיס ביקור דיגיטלי, אשר נחשב לכרטיס ביקור יוקרתי.

מהו כרטיס ביקור יוקרתי?

כרטיס ביקור יוקרתי הוא לא כזה המודפס מנייר, משובח ומעוצב ככל שיהיה, אלא כאן מדובר בכרטיס שונה לחלוטין – כרטיס ביקור דיגיטלי. זהו סוג של דף אינטרנט, בו אנשים יוכלו למצוא את כל הנדרש להם על בית עסק כזה או אחר.

מתאים לכל אחד

כרטיסי ביקור יוקרתי מתאים לכל בעל מקצוע ולכל בית עסק: עו"ד, רופאים מומחים, משרד אדריכלות, מכונים לטיפולים אסתטיים, כרטיס ביקור דיגיטלי למשרד רואי חשבון ועוד, הרשימה היא ארוכה.

בכרטיס נמצא כל המידע החשוב ללקוח שרוצה לפנות לבית העסק, כמו מייל, מספר טלפון, כתובת, שעות פתיחה, אמצעי ליצירת קשר באמצעות טופס ועוד.

מכיוון שזהו כרטיס ביקור יוקרתי, ניתן גם לשלב בו גלריית תמונות, הפניה להמלצות של לקוחות אחרים, כפתורים אשר כל תפקידם הוא להניע את הלקוח לפעולה.

כרטיס שלא מאבדים אותו

כמה פעם קרה שחיפשתם כרטיס ביקור של בית עסק כזה או אחר ולא מצאתם אותו? וכך גם לא יכולתם ליצור עמו קשר? מה שאומר שבית העסק אולי איבד לקוח.

כרטיס ביקור דיגיטלי איננו הולך לאיבוד, הוא נמצא אצל הלקוח גם במחשב וגם בטלפון הנייד, הוא תמיד יהיה מעוצב גרפית בצורה מרשימה, אטרקטיבית ומושכת את העין, הדרך ליצירת קשר עמכם בתור עסק, מעולם לא הייתה קלה ונגישה יותר, תוך כמה שניות, ימצאו אתכם בגוגל. גם מי שיש לו אתר אינטרנט, מומלץ לו להזמין כרטיס ביקור יוקרתי משלו, לטובת העסק.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים להפקת כנס מקצועי

טיפים להפקת כנס מקצועי

אם אתם מעוניינים להפיק כנס מקצועי, חשוב מאוד לבחור באחת החברות המובילות בארץ בתחום הפקת כנסים. חברה וותיקה ומקצועית. כאן תוכלו לקרוא על טיפים להפקת

קרא עוד »
השמה להייטק

משכורות מפתחים 2021

זה לא התחיל בשנת 2021, כבר כמה שנים שמדינות בכל רחבי העולם מתמודדות עם פריצות של אנשי סייבר, אלה אף יכולים לפגוע קשות באבטחת המידע.

קרא עוד »