מה נחשב לכרטיס ביקור יוקרתי

כרטיס ביקור יוקרתי

כרטיס ביקור מודפס, כולנו מכירים. כמעט כל בית עסק או איש מקצוע יוכלו לתת לכם כרטיס ביקור משלהם, בכדי שתוכלו ליצור עמם קשר מתי שתירצו. אולם במאמר זה, אנו נכתוב על כרטיס ביקור דיגיטלי, אשר נחשב לכרטיס ביקור יוקרתי.

מהו כרטיס ביקור יוקרתי?

כרטיס ביקור יוקרתי הוא לא כזה המודפס מנייר, משובח ומעוצב ככל שיהיה, אלא כאן מדובר בכרטיס שונה לחלוטין – כרטיס ביקור דיגיטלי. זהו סוג של דף אינטרנט, בו אנשים יוכלו למצוא את כל הנדרש להם על בית עסק כזה או אחר.

מתאים לכל אחד

כרטיסי ביקור יוקרתי מתאים לכל בעל מקצוע ולכל בית עסק: עו"ד, רופאים מומחים, משרד אדריכלות, מכונים לטיפולים אסתטיים, כרטיס ביקור דיגיטלי למשרד רואי חשבון ועוד, הרשימה היא ארוכה.

בכרטיס נמצא כל המידע החשוב ללקוח שרוצה לפנות לבית העסק, כמו מייל, מספר טלפון, כתובת, שעות פתיחה, אמצעי ליצירת קשר באמצעות טופס ועוד.

מכיוון שזהו כרטיס ביקור יוקרתי, ניתן גם לשלב בו גלריית תמונות, הפניה להמלצות של לקוחות אחרים, כפתורים אשר כל תפקידם הוא להניע את הלקוח לפעולה.

כרטיס שלא מאבדים אותו

כמה פעמים קרה שחיפשתם כרטיס ביקור דיגיטלי של בית עסק כזה או אחר ולא מצאתם אותו? וכך גם לא יכולתם ליצור עמו קשר? מה שאומר שבית העסק אולי איבד לקוח.

כרטיס ביקור דיגיטלי איננו הולך לאיבוד, הוא נמצא אצל הלקוח גם במחשב וגם בטלפון הנייד, הוא תמיד יהיה מעוצב גרפית בצורה מרשימה, אטרקטיבית ומושכת את העין, הדרך ליצירת קשר עמכם בתור עסק, מעולם לא הייתה קלה ונגישה יותר, תוך כמה שניות, ימצאו אתכם בגוגל. גם מי שיש לו אתר אינטרנט, מומלץ לו להזמין כרטיס ביקור יוקרתי משלו, לטובת העסק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיור במחיר מופחת: מי זכאי, איך וכמה כל המידע
כשבשוק קיימות מספר תוכניות לרכישת דירה במחיר מופחת, השאלות עולות – מי זכאי? מה ההבדל בין התוכניות ומה...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
מה עדיף: ארגון לגיוס כספים או גייס כספים?
המאמר הבא מיועד לכל מי שמתעסק בארגונים ללא מטרות רווח ועמותות למיניהן. כמו כן מיועד המאמר לעובדים...
קרא עוד »
אפר 11, 2019
חדשות חרדים
החרדי כמו החילוני מתעניין בחדשות ובמה שקורה בעולם. גם הוא כמו כל בן אנוש שואף לדעת ולהבין, לראות,...
קרא עוד »
ינו 15, 2022