מה חשוב לבדוק כאשר משכירים טרקטורון?

משכירים טרקטורון

השכרת טרקטורון מהווה עבור רבים דרך ליהנות מיום נפלא, מרכיבה עם כל המשפחה כמו גם ברכיבת שטח אקסטרים מלאת אדרנלין.

בשל כך ישנן כיום לא מעט חברות השכרה כמו זום טרקטורונים http://www.zoomatv.co.il שמציעות השכרת כלי שטח מסוגים כולל טרקטורונים ממותגים, כמו טרקטורוני ranger, פולאריס, RZR , RS ועוד.

אבל מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב?

כמה טיפים ומידע בהמשך.

אם אתם רוצים לצאת אל חווית אקסטרים בלתי נשכחת, כדאי שתדעו כי באמצעות רכיבת שטח על טרקטורונים, רבים יכולים לצאת אל מסע כיפי בכל רחבי הארץ, תוך התמקדות חשובה באזורים בהם ניתן וחוקי לרכב על טרקטורונים.

כאשר אתם שוכרים את כלי הרכב שימו לב לכמה וכמה דגשים, כגון:

  • בחירת כלי הרכב – בחרו טרקטורון בטוח וכזה שמתאים לרכיבת השטח ולכמות הנוסעים. בכל הנוגע לטרקטורונים, ישנם כאלה המתאימים לרכיבה של שני אנשים, שלושה ואף יותר! לכן יש לבחור את הכלי המתאים, התחילו כאן.
  • הגנות – מרבית הטרקטורונים הם כאלה שיש בהם הגנות כמו קשת, רשתות ושאר מגנים. בארץ דרושה קשת הגנה על פי חוק וזאת כדי למנוע פגיעות ראש בכל מקרה של תאונה. נוסף לכך, יש להגן על ראשכם ועל ראשם של הנוסעים הנוספים באמצעות קסדה תקינה ואף להצטייד במגני גוף במידה ואתם יוצאים אל נסיעת שטח תחרותית.
  • הדרכה – אם לא התנסיתם ברכיבה על טרקטורון, יש תמיד לקבל הדרכה מהמומחים לפני הנסיעה. במידה ותרצו בכך: ישנן חברות המציעות רכיבת שטח באמצעות המומחים.
  • מחיר – וודאו כי המחיר שאתם משלבים פר שעה כולל גם ביטוח לטרקטורון ואת כלל הכיסויים הדרושים למקרה של חלילה תאונה. חשוב לוודא את הנושא ואף להביט בתקנון של חברת ההשכרה כדי למנוע תקלות או סיבוכים.

לסיכום, כדי לצאת לרכיבה בטוחה – יש תמיד לשים לב לכל הוראות הבטיחות, תוך בחירת חברת השכרה מקצועית ומנוסה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מהו מרזב?

מהו מרזב?

מרזב. רבים מאתנו כבר לא ממש מבחינים בו מרוב שהתרגלנו כי מדובר בחלק אינטגרלי של כל מבנה. מהו מרזב? צנרת המשתרבבת לה ממרפסות הבית –

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

האם לנקות חלונות בגובה יקר?

ניקוי חלונות בגובה הוא פרויקט רחב היקף הדורש היערכות מיוחדת של הצוות, הפעלת פוליסת ביטוח ואישורים ייעודיים. לאור העבודה המורכבת והעלויות הגבוהות של הביצוע, ניקיון

קרא עוד »
איתור ליקויי בניה

רשימה לאיתור ליקויי בניה

לא מעט אנשים אשר רוכשים דירות חדשות מקבלן, מגלים כאשר הם מקבלים את הדירה לא מעט ליקויי בנייה במבנה עצמו. על מנת להימנע מכניסה לדירה

קרא עוד »