באיזה שלב נצטרך להחליף את האסלה בבית

אסלות הן לא מסוג הדברים שמחליפים לעתים קרובות, אבל לפעמים יש סיבות המצריכות או מצדיקות החלפת אסלה.

 

למה צריך להחליף אסלה?

הסיבה היחידה שבגינה צריך להחליף אסלה היא אם היא נשברת. סיבות אחרות יכולות להיות אסלה שהאבנית דבקה בה ומצריכה מאמץ רב כדי להסירה, כניסה לדירה יד שניה ורצון להתחדש באביזרים סניטרים חדשים או אם מעוניינים להתעדכן ולהחליף אסלה ישנה לאסלה מודרנית יותר. החלפת אסלה איננה עניין מסובך אך רצוי שתעשה על ידי אנשי מקצוע כי זה עלול להיות לא נעים כשאסלה מתנדנדת, לא מחוברת או נוזלת לאור התקנה לא נכונה.

לחצו כאן כדי לפנות אל אינסטלטור חרום בירושלים.

 

אסלה ישנה לעומת אסלות חדשה

בעבר היה סוג אחד של אסלות שהיו מקבלות את זרם המים ממיכל ההדחה שהותקן על הקיר גבוה מהן וביניהם עבר צינור. האסלות האלה הן יעילות מאוד, אמינות, סבירות נמוכה לתקלות והן בעיקר זולות.

לאורך השנים התפתחו אסלות המונובלוק. מדובר ביחידה אחת הכוללת אסלה ומיכל הדחה שיושב עליה ומתחבר בברגים. הצינור ביניהן סמוי והמראה הכללי נעים יותר לעין. החיסרון העיקרי באסלת מונובלוק היא שבמידת הצורך בהחלפה של אחד החלקים, צריך להחליף את כל היחידה כולה. מחירה של אסלת המונובלוק גבוה יותר מאסלה סטנדרטית אך היא עדיין זולה יותר מהאסלה התלויה.

האסלה התלויה היא האסלה העיצובית והאסתטית מכולן. האסלה עצמה מחוברת לקיר ואיננה נשענת על הרצפה ומיכל ההדחה שלה מותקן בתוך הקיר כאשר רק כפתורי ההדחה גלויים ונגישים. האסלה מאפשרת גישה נוחה לניקיון סביבה, היא בהחלט יוצרת מראה נעים יותר בחדר השירותים. פתח השירות נמצא בין אריחי הקרמיקה שמחפים את הקיר. דרך פתח זה אפשר לתקן כל תקלה באסלה.

 

פנו עוד היום אל שרברב בירושלים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיורים וירטואליים לנכסים
סיורים וירטואליים בנכס הם דרך מצוינת למשוך קונים פוטנציאליים ולהגדיל את הנראות שלך בשוק. במאמר זה,...
קרא עוד »
יול 21, 2022
למה כדאי להיעזר במשרד תיווך לפני שקונים נכס?
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מגמה בעולם הנדל"ן. בדומה לעולמות תוכן אחרים, גם פה אפשר לראות כיצד...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
תיאום מס באינטרנט – איך מתחילים?
תהליך של תיאום מס הוא תהליך שנדרשים לעשות למשל שכירים אשר עובדים בו זמנית ביותר מעבודה אחת. יש להם...
קרא עוד »
מאי 22, 2021