למה כדאי להשתמש בתאורת לד?

תאורת לד

עד לפני שנים לא רבות לא הכרנו את עולם התאורה המורחב שיש לנו היום. לא היו חנויות תאורה מרשימות וגדולות שהכילו גופי תאורה רבים. את הנורות או מאוחר יותר את הפלורסנטים קנו בחנויות הטמבור או לחילופין בחנויות הסופר הרגילות והם בהחלט הספיקו.

ממש אי אפשר להשוות את זה לכל מה שיש לנו היום. כאשר אנחנו נכנסים היום לחנות המתמחה בייחוד בייצור תאורה, אנחנו מגלים עולם עצום של אפשרויות. גופי תאורה מסוגים שונים ורבים. כל אחת מהן מציעה עוצמת תאורה אחרת, אפשרויות לאין ספור של אמצעי תאורה כל צורך ולכל מטרה.

אך מלבד ההבדל מבחינת המגוון שהיה בעבר ביחס למה שיש לנו היום בחנות תאורה בראש העין למשל, יש גם את ההבדלים בין העלויות והצריכה של גופי התאורה שהיו בעבר לבין אלו שיש היום.

תאורה חסכונית ויעילה

אז אם בעבר התאורה לא היה סעיף זול בתקציב החודשי, הרי שכיום, התאורה כמעט ואינה מורגשת והיא כמעט ואינה מעמיסה על חשבון החשמל.

התאורה שיש לנו היום מבוססת בעיקר על הטכניקה של לדים. מודבר בטכניקה חסכונית ויעילה במיוחד אשר מציעה מענה מושלם מכמה וכמה בחינות.

  • תאורה יותר עוצמתית – תאורת הלד היא תאורה יותר חזקה ויותר יעילה, היא מאירה פי כמה וכמה יותר מגופי התאורה הישנים. ברור כי מדובר ביתרון משמעותי אשר נותן מענה לכל חלל רצוי.
  • תאורה יותר זולה – היתרון המהותי זהו החיסכון של התאורה הזו. תאורת הלד היא תאורה אשר לא צורכת הרבה חשמל והיא מאירה היטב בלי יחס כמעט לעלויות הצריכה שלה.
  • גופי תאורה ששורדים לאורך זמן – גופי התאורה שהם מבוססים על לד תאורה הם אמנם גופים שעולים יותר ביחס לתאורה הרגילה. עבור כל נורה אנחנו נאלצים לשלם הרבה יותר ביחס למחירים שהורגלנו אליהם עד היום. אך במבחן המציאות מתברר כי העלויות הללו משתלמות בהחלט היות והנורות חוסכות בהמשך רכישה מחדש של גופי תאורה. הן מסוגלות לשרוד היטב לאורך זמן ולמעשה מדובר ברכישה שהיא כמעט חד פעמית למשך שנים ארוכות. כך שההשקעה בהחלט משתלמת בסופו של דבר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »