וורלד8 – כך לא תופתעו מחריגות בחשבון הסלולר!

רכישת סים בינלאומי וורלד8 תוכל לאפשר לכם לצאת לחופשה הבאה מחו״ל מתוך ידיעה כי עלות השימוש באינטרנט ובשיחות תהיה עשרות שקלים בלבד, ביחס לעלות של מאות שקלים עבור חבילת חו״ל שמוצעת על ידי חברות הסלולר השונות. כמו כן, אינכם צפויים להיות מופתעים מחריגות בחשבון הסלולר שלכם בעת החזרה לארץ. אם תרצו בכך, ניתן להשיג את סים וורלד8 ב – 550 סניפים של דואר ישראל או באתר האינטרנט.

שומרים על המספר הישראלי ונהנים ממחירים יוצאי דופן

בין היתרונות של סים וורלד 8 World שנרצא להזכיר זה עצם כך שתוספת 5 ג׳יגה גלישה באירופה או ארה״ב תעלה לכם 50 שקלים בלבד. כמו כן הסים עלותו עשרות שקלים. כל אחד מכם שיבחר לקנות אותו גם יוכל לשמור על המספר הישראלי שלו ולבצע טעינות בעת השהות בחו״ל עם שיחת חינם 24/7.

בחירה בסים וורלד 8 World תוכל לתת לכם שקט נפשי בכל הנוגע לעלויות השימוש בסלולר. כך תוכלו לחזור לארץ ללא צורך לצפות להפתעות לא נעימות בדמות חריגות משמעותיות בחשבון הסלולר וסכומים מופרזים של כסף שאתם נדרשים לשלם!

תוקף של 4 שנים לטעינות שתבצעו

World8 הוא הסים היחיד שמגיע עם טעינות אשר תהיינה תקפות למשך 4 שנים. כך תוכלו לעשות שימוש בטעינה אחת במספר טיולים שונים. כמו כן, סים וורלד 8 יהיה מתאים לשימוש ב – 120 מדינות ברחבי העולם כך שתוכלו לצאת לחופשה הבאה שלכם בראש שקט ומתוך ידיעה כי קיבלתם את ההחלטה הנכונה ביותר בכל הנוגע לשימוש במכשיר הנייד שלכם. לא סתם מדובר בכרטיס הסים הבינלאומי הנמכר ביותר בישראל וכבר עשרות אלפי ישראלים עושים בו שימוש! הוא פשוט מאוד משתלם! 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קמגרה

תפקוד לקוי של זיקפה היא הפרעה מינית נפוצה המשפיעה על גברים ויכולה להיגרם על ידי גורמים רבים כמו מצבים פיזיים, פסיכולוגיים או רפואיים. זהו מצב

קרא עוד »

עבירות סמים

הבעיה עם עבירות סמים היא שלעיתים קרובות קשה לאנשים לדעת מה הם יכולים לעשות אם הם הואשמו בפשע זה. הם אולי לא יודעים מה האפשרויות

קרא עוד »