3 דגשים כשמחפשים אחר מקום לאירועי בוטיק

אירוע בוטיק, אירועים קטנים עד 30 איש, תופס יותר ויותר מקום בתחום הזה של אירועים חגיגיים, כאשר יותר אנשים מעדיפים לערוך את האירוע באופן הזה או שפשוט אין להם די מוזמנים על מנת לערוך את האירוע שלהם במקום שבו יש מקום ליותר אנשים. בעקבות הדרישה ההולכת וגדלה עבור מקום לאירועי בוטיק, כך עלה גם המבחר של מקומות שמציעים חלל יותר אינטימי לעריכה של אירועים מן הסוג הזה, אבל מה חשוב לבחון כשבאים לבדוק כמה מקומות לקראת סגירה של אירוע קטן משתתפים? הנה 3 דגשים חשובים.

 

חלוקת חלל נכונה

אירוע בוטיקי הוא אירוע שבו יש כמות קטנה של משתתפים אבל דבר זה לא אומר כי צריכים להתפשר על היות המקום קטן ותו לא. מבחינת החלל של מקום שבו עורכים אירוע מצומצם זה חשוב כי תהיה חלוקה נעימה של המקום לאזורים שבהם תהיה תנועה טבעית של האנשים אל עבר המקום שבו יושבים לארוחה, המקום שבו יכולים לעמוד ולפטפט קמעה ואל המקום שבו רוצים לפזז קצת עם המוזיקה שנשמעת לה ברקע. 

הרבה מאוד אנשים שמחפשים אחר מקום לאירוע בוטיק שמים את הדגש על המקום הזה בחוץ שאליו מעשנים ולא מעשנים יכולים לצאת ולהתחבר קצת אל הסביבה שמקיפה את המקום עצמו, וכאן יש את היתרון של מקום מוקף עצים ונוף לצד חלל פנימי שבו נעים לחגוג.

 

מקום עם חניה

אי אפשר להמעיט מכוחה של חניה קרובה אל מקום שבו עורכים את האירוע עצמו. הדבר האחרון שאותו רוצי לעשו הוא להלאות את האורחים שבאים לשם כבוד ומגלים כי הם צריכים לשלם עבור חניה או פשוט לחנות את הרכב שלהם די רחוק מן המקום…

 

הייחודיות של המקום

בסופו של דבר אף אחד לא רוצה כי האירוע הבוטיקי שלו יהיה דומה לאחרים שנערכים לפני במקום אחר או אפילו באותו המקום, ולכן זה חשוב מאוד כי למקום תהיה האפשרות להתאים את עמו לצרכים של עורכי האירוע וכי המקום עצמו בבסיס שלו ייראה ייחודי ומבדל את עצמו מכל יתר האולמות, המסעדות והגנים שבהם נערכים אירועי בוטיק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הקלטת ישיבות מועצה – החשיבות של הקלטה איכותית
הקלטת ישיבות המועצה היא היבט קריטי של ממשל מודרני, המאפשר שקיפות, אחריות ותהליכי קבלת החלטות יעילים,...
קרא עוד »
יול 18, 2023
שכירות בקורונה: מה אומר החוק על עיכוב תשלום שכ"ד?
אחת השאלות שנשאלו בעת תקופת הקורונה לא מעט, בפרט על ידי אנשים ששוכרים נכסים ממשכירים שונים, היא האם הם...
קרא עוד »
מאי 10, 2020
טבלת שכר במשק 2019 הכירו את המספרים
אין ספק כי ידע הוא כוח בחיים. אפשר לראות זאת בהרבה מאוד תחומים ואפשר לראות כי מי שיש לו יותר ידע ייהנה...
קרא עוד »
יונ 10, 2019