3 דגשים כשמחפשים אחר מקום לאירועי בוטיק

אירוע בוטיק, אירועים קטנים עד 30 איש, תופס יותר ויותר מקום בתחום הזה של אירועים חגיגיים, כאשר יותר אנשים מעדיפים לערוך את האירוע באופן הזה או שפשוט אין להם די מוזמנים על מנת לערוך את האירוע שלהם במקום שבו יש מקום ליותר אנשים. בעקבות הדרישה ההולכת וגדלה עבור מקום לאירועי בוטיק, כך עלה גם המבחר של מקומות שמציעים חלל יותר אינטימי לעריכה של אירועים מן הסוג הזה, אבל מה חשוב לבחון כשבאים לבדוק כמה מקומות לקראת סגירה של אירוע קטן משתתפים? הנה 3 דגשים חשובים.

 

חלוקת חלל נכונה

אירוע בוטיקי הוא אירוע שבו יש כמות קטנה של משתתפים אבל דבר זה לא אומר כי צריכים להתפשר על היות המקום קטן ותו לא. מבחינת החלל של מקום שבו עורכים אירוע מצומצם זה חשוב כי תהיה חלוקה נעימה של המקום לאזורים שבהם תהיה תנועה טבעית של האנשים אל עבר המקום שבו יושבים לארוחה, המקום שבו יכולים לעמוד ולפטפט קמעה ואל המקום שבו רוצים לפזז קצת עם המוזיקה שנשמעת לה ברקע. 

הרבה מאוד אנשים שמחפשים אחר מקום לאירוע בוטיק שמים את הדגש על המקום הזה בחוץ שאליו מעשנים ולא מעשנים יכולים לצאת ולהתחבר קצת אל הסביבה שמקיפה את המקום עצמו, וכאן יש את היתרון של מקום מוקף עצים ונוף לצד חלל פנימי שבו נעים לחגוג.

 

מקום עם חניה

אי אפשר להמעיט מכוחה של חניה קרובה אל מקום שבו עורכים את האירוע עצמו. הדבר האחרון שאותו רוצי לעשו הוא להלאות את האורחים שבאים לשם כבוד ומגלים כי הם צריכים לשלם עבור חניה או פשוט לחנות את הרכב שלהם די רחוק מן המקום…

 

הייחודיות של המקום

בסופו של דבר אף אחד לא רוצה כי האירוע הבוטיקי שלו יהיה דומה לאחרים שנערכים לפני במקום אחר או אפילו באותו המקום, ולכן זה חשוב מאוד כי למקום תהיה האפשרות להתאים את עמו לצרכים של עורכי האירוע וכי המקום עצמו בבסיס שלו ייראה ייחודי ומבדל את עצמו מכל יתר האולמות, המסעדות והגנים שבהם נערכים אירועי בוטיק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה משתלם להשתמש באחסון משרדי
אין ספק כי הדבר אולי הקשה בחיים זה לנהל עסק. יש כל כך הרבה דברים שאנו צריכים לקחת בחשבון בעת ניהול עסק...
קרא עוד »
פבר 13, 2019
איך לנצל את הכוח של מועדון צרכנות לטובת העסק שלך
מועדון צרכנות הוא למעשה התאגדות של קבוצת לקוחות בעלי מאפיינים דומים המנצלים את הכוח הצרכני המשותף...
קרא עוד »
ינו 05, 2019
PRK פירוק רכבים – בואו לעשות כמה שקלים לפני שנפרדים
רכבים יוצאים יורדים מהכביש כל הזמן וזאת מסיבות שונות. יכול להיות שהרכב עבר תאונה קטלנית ולא ניתן או...
קרא עוד »
פבר 16, 2019