שוקל להיות משקיע עצמאי? כמה סימני אזהרה שכדאי שתכיר

אריה גולדין

לפני שאתם רצים להשקיע את הכסף שלכם בשוק ההון, יש מספר דברים שאתם צריכים לחשוב עליהם ולשים אליהם לב, שכן אנו בטוחים שהם יוכלו לעזור לכם להפוך למשקיעים הרבה יותר נבונים ובסופו של דבר להגדיל את הסיכויים שלכם להיות מוצלחים כאשר אתם באים להשקיע את הכסף שלכם.

  • תשקיעו רק מה שאתם מוכנים להפסיד – הכלל הבסיסי ביותר הוא להשקיע אך ורק סכומי כסף שלא תהיה לכם בעיה להפסיד. כך תוכלו להימנע ממצב שתפשטו רגל רק בגלל שרציתם להרוויח סכומי כסף נאים בזמן קצר.
  • תלמדו לפני שאתם בוחרים להשקיע – ברשת ניתן למצוא מידע רב על התחום ויש גם יועצים שתוכלו ליצור עמם קשר, כך שיוכלו להדריך אתכם ולעזור לכם להפוך למשקיעים טובים יותר. במקרה כזה נמליץ לכם על אריה גולדין, שישמח ללוות אתכם כאשר תבחרו להפוך למשקיעים.
  • תכינו אסטרטגיה ברורה ואל תתנו לרגשות לשלוט בכם – תמיד תעקבו אחר האסטרטגיה שהכנתם ואל תגיעו למצב שבו אתם נותנים לרגשות שלכם להשתלט על קבלת ההחלטות שלכם. משקיעים מוצלחים יודעים להפריד בין הרגשות לאסטרטגיה שלהם בצורה מעולה, וזה מוביל לקבלת החלטות הרבה יותר טובה.

שלושת הקווים המנחים או אפילו סימני אזהרה שהזכרנו לעיל עשויים לאפשר לכם להבין טוב יותר במה מדובר וכיצד תוכלו להפוך את ההשקעה שלכם להרבה יותר טובה. כך שאם זה משהו שחשוב לכם ואתם רוצים לדעת שאתם עושים את הצעד הנכון כאשר אתם באים להשקיע את הכסף שלכם, אז זה ללא ספק הדבר הנכון.

יועץ השקעות – אריה גולדין

במידה ואתם מעוניינים לדעת איך להשקיע את הכסף שלכם בצורה נבונה יותר, אז פנייה אל יועץ השקעות בדמותו של אריה גולדין זה כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להבטיח שאתם נמצאים בסיטואציה הרבה יותר טובה ובמעמד יותר טוב להגדיל את הסיכויים שלכם להרוויח. אתם רק צריכים לעשות את כל מה שאתם יכולים בכדי להגיע למצב שבו אתם מצליחים להרוויח סכומי כסף נאים בסופו של דבר.

לעוד מידע, לחצו על הקישור

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם הפרעות שינה הן גורם בהרטבות לילה? ד"ר קובי שגיא מסביר
ילדים לא תמיד חיים ברוגע ובשלווה כפי שאנחנו סבורים. אמנם אין להם את העול שאנו נושאים על הכתפיים שלנו,...
קרא עוד »
יול 22, 2020
דוגמאות למוצרים פנסיונים
מוצרים פנסיוניים כמו קצבאות וביטוח יחידה מציעים דרך מצוינת לספק הכנסה פנסיה לעתיד. מוצרי פנסיה...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
למה חשוב להחליף מצבר על ידי איש מקצוע?
יש אנשים שהם בטוחים כי הם יודעים הכול. הם יכולים לבצע כל דבר בכוחות עצמם והם יכולים להשתלט על כל בעיה...
קרא עוד »
ספט 24, 2019