חבילות גלישה לארצות הברית

כאשר נוסעים לארצות הברית, רבים מאיתנו קונים כרטיס סים ברגע שאנו נוחתים – אך לרוב זה הופך לחוויה מתסכלת כיוון שיש פרוצדורה לכל התפעול שלו. עם זאת, כיום יש חלופה נהדרת לדבר ה- eSIM. ישנן דרכים שונות להתחבר לאינטרנט בארצות הברית, והחדשנית ביותר היא eSIM בתשלום מראש לתיירים. eSIM הוא סים שניתן לתכנות כלומר אין צורך בכרטיסי סים פיזיים שכן ה-eSIM מבצע את כל הפונקציות של כרטיסי סים מסורתיים. ל- eSIM יתרונות רבים על פני כרטיסי SIM מסורתיים, אחד היתרונות הם רכישת חבילות גלישה לארצות הברית ועם הזמן אנו מאמינים שהם בסופו של דבר יחליפו את כרטיס ה-SIM הפיזי.

אז למה כדאי להשתמש בכרטיס הeSIM?

eSIM מציע יתרונות רבים כאשר אתה נוסע לחו"ל. עם eSIM, אינך צריך להשיג, לשאת ולהחליף כרטיסי סים פיזיים, שיכולים גם ללכת לאיבוד, או להמתין עד שיגיעו לדואר לפני שאתה עוזב. היתרונות של eSIM כוללים אבטחה טובה יותר, חיסכון גבוה יותר כי העלות נמוכה יותר, התקנה מרחוק, היכולת לעבור בין מפעילי סלולר בצורה חלקה, קישוריות סלולרית חלקה בעת נסיעה, אין צורך בדמי נדידה גלובליים, ועוד.  ה-eSIM נתמך ברחבי העולם ,אין צורך בטלפונים כפולים או מרובים. כמוכן, בעת בחירה בeSIM  תקבלו צוות זמין לכל שאלה ובעיה שתהיה עשוי להיתקל בה.

איך זה עובד

אין כרטיס SIM פיזי, אז כל מה שאתה צריך זה אפליקציה, ואתה צריך לעקוב אחר ההוראות להוספת חיבור eSIM לטלפון שלך (האפליקציה שתבחר תדריך אותך בתהליך זה, ומכיוון שהתהליך יכול להיות מעט מסובך, אנו מציעים לך לעקוב בקפידה אחר ההוראות). ישנן מספר אפליקציות ושירותים התומכים בתכונה זו. התעריפים של חבילות גלישה לחו"ל ורשת התמיכה יהיו תלויים באיזה שירות אתה משתמש ולאיזו מדינה אתה נוסע.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שוני גבריאלי: טיפים לניהול מסעדה
מתכוונים לפתוח מסעדה או שבכלל יש לכם מסעדה שפועלת מזה זמן רב? אם אתם רוצים לנהל אותה טוב יותר, הטיפים...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
4 דברים שלא ידעתם על שיווק שותפים
המאמר באדיבות https://onlineasset.co.il שיווק שותפים היא אחת מטכניקות עשיית הכסף באינטרנט הנפוצות ביותר....
קרא עוד »
אפר 19, 2021
צילומי תדמית לעסקים – איך הם יכולים לשרת את העסק
אחד הכלים הטובים ביותר לשיווק ופרסום עסקים, הם צילומים ויזואליים עם הצלם ירין טרנוס, בין אם זה של...
קרא עוד »
נוב 02, 2020