אקאנה מול רויאל קנין – איזה מזון לחתול מנצח?

מזון לחתול

כשאנחנו ניגשים לחנות חיות על מנת לרכוש מזון לחתול שלנו, הרי שאנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של מוצרי מזון שונים וייחודים, בין אם מדובר במזון יבש ובין אם מדובר במזון רטוב. אנחנו יכולים למצוא מותגים שונים, שלכל מותג יש סדרות שונות של מוצרי מזון אשר מבוססים על מרכיבים מסוימים. 

בין המותגים המובילים, אנחנו יכולים למצוא את חברת אקאנה וכן את רויאל קנין. מדובר על שני מותגים שנחשבים מובילים בתחום של מזון לחתולים, ושתי החברות מציעות לנו סדרות שונות ומגוונות עם מרכיבים שונים, אשר נבדלים בטעם וכן בחיוניות שלהם עבור החנות שלנו. 

חשוב להדגיש, בשני המקרים החברות מתמחות לא רק בייצור מזון לחתולים כמו אקאנה לחתולים אלא גם לכלבים, כאשר בשני המקרים, אנחנו יכולים למצוא כמעט מדי שנה, מוצרים חדשים של כל אחת מהחברות הנ"ל, כך מי שרוצה לגוון או לתת לחתול שלו מזון שונה, הוא תמיד יוכל למצוא משהו אחר, שונה, משהו שיכול להתאים לו. 

אז מי מבין שני המותגים מנצח?

קשה מאוד להכריע בשאלה זו, ולו בגלל העובדה הפשוטה, שמדובר בשני מותגים מאוד איכותיים, שני מותגים שעובדים עם צוות מקצועי, רציני, צוות שמתמחה בייצור מזון לחתולים (בדקו את רויאל קנין לחתולים) ובכלל מכיר היטב את כל הנושא של גידול והחזקת חתולים ביתיים. 

אנחנו יכולים לבחון מזון מול מזון, לבחון את המרכיבים השונים, לא רק במובן התזונתי אלא גם במובן של טעם, כלומר, מה כל חברה מציעה בשאלה, האם מדובר במזון שעשוי נניח מעוף, כבש, או כל מרכיב אחר. 

חשוב לציין, שני המותגים מספקים מזון שמתאים לחתולים על פי גיל, משקל, וכן על פי צרכים רפואיים כאלה ואחרים. 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »