עורך דין לפטור ממס הכנסה את מי כדאי לבחור?

מאת: עורך דין אלי מאור, עורך דין לפטור ממס הכנסה

החל מיום 1.1.2022 חל בהתאם לחוק ההסדרים שעבר בחודש נובמבר 2021 בכנסת ישראל, שינוי משמעותי בזכאות לפטור ממס הכנסה על רקע רפואי של מי שסבור שקיימת לו נכות רפואית צמיתה (קבועה) של 90% ומעלה, העשויה בסופו של יום לזכות אותו לפטור ממס הכנסה.

כידוע, פטור ממס הכנסה הינו פטור לכל חיי הנכה ממס הכנסה ועד לתקרה של מעל חצי מיליון ש"ח לשנה (התקרה לפטור ממס הכנסה מתעדכנת כל שנה), ועשויה להביא בחייו של נפגע אחד או נכה אחד לפטור ממס הכנסה, המגיע לעיתים סכומים של מיליוני שקלים!

לכן ישנה חשיבות גבוהה ביותר לפנות לגורם מקצועי, מנוסה וידען, שיש לו את הניסיון הספיציפי בייצוג של נכים המעוניינים בקבלת פטור ממס הכנסה על רקע רפואי, וזאת על מנת להגדיל את סיכויי קבלת הפטור ממס הכנסה בסופו של יום ממס הכנסה ובאופן קבוע.

פרמטרים חשובים, הגם שאינם ממצים, לבחירת עורך דין לפטור ממס הכנסה עשויים להיות אלו:

  1. עורך דין לפטור ממס הכנסה שהינו מנוסה בהגשת תביעה לפטור ממס הכנסה, רצוי ניסיון של מעל ל-10 שנים, בהגשת תביעות לפטור ממס הכנסה.
  2. עורך דין לפטור ממס הכנסה המייצג באופן אישי את התביעה לפטור ממס הכנסה מתחילת הדרך בשלב ההכנה לפני הגשת התביעה לפטור ממס הכנסה, ולאורך כל שלבי התביעה מבלי שהתביעה תעבור מספר ידיים, אצל משרד עורכי דין לפטור ממס הכנסה.
  3. עורך דין לפטור ממס הכנסה שלו ניסיון מדיקו – לגאלי, קרי משפט ורפואה, וליתר דיוק בתחום של תביעות בגין נזקי גוף להשגת אחוזי נכות רפואית מקסימאליים.
  4. עורך דין לפטור ממס הכנסה שיש לו ניסיון עשיר בייצוג אישי בועדות רפואית של המוסד לביטוח לאומי, שעל פיהן בסופו של יום יקבע אם ישנה מבחינה רפואית זכאות לקבלת הפטור ממס הכנסה אם לאו.

אכן הסוגיה של פטור ממס הכנסה נכות הינה סוגיה סבוכה ומורכבת המחייבת לעיתים קרובות סיוע מקצועי, הדוק ומועיל מבעל ניסיון עשיר בתחום זה, ואנו ממליצים בכל בקשה לפטור ממס הכנסה על רקע רפואי, לבחון היטב את סיכויי הצלחת התביעה עם מומחה לתביעות פטור ממס הכנסה על מנת לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת וכמו גם לקבלת הערכת מוקדמת של סיכויי הצלחת תביעה לפטור ממס הכנסה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לקוח סמוי

לאחרונה שמתם לב בדוחות ההכנסה של העסק כי קיימת ירידה מסוימת באחוזי המכירות, למרות שכמות הלקוחות שמגיעים לבקר בחנות שלכם איננה נמצאת בירידה -אלא להיפך,

קרא עוד »

חדשות חרדים

החרדי כמו החילוני מתעניין בחדשות ובמה שקורה בעולם. גם הוא כמו כל בן אנוש שואף לדעת ולהבין, לראות, לקרוא ולהתעניין בכל החדשות. אך בניגוד לאנשים

קרא עוד »

איך לעשות הסבה להייטק?

בשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים שעוזבים את המקצועות הקודמים שלהם מכל מני תחומים ונכנסים לענפי ההייטק. תחום ההייטק הישראלי נחשב ליוקרתי ומתגמל במיוחד, הכולל

קרא עוד »