רישום קבלנים

אנשי מקצוע וחברות אשר עוסקות ברבדים השונים של תחום הבנייה, המעוניינות לקדם את עסקיהם, מבקשים מרשם הקבלנים רישיון קבלן.

הבקשה לביצוע רישום קבלנים 

קבלנים רבים מבינים עד כמה חשוב רישום קבלן רשום עבור המוניטין והתדמית של העסק שלהם ולכן הם פונים למשרד הבינוי והשיכון כדי לקבל רישיון קבלן.

הקבלן נדרש למלא את הפרטים הרלוונטיים כדי לקדם את התהליך וזאת אם היקף כל פרויקט שלו עולה על הסכום המינימלי שהוא  45.000 ₪. קיימים כמה סוגי סיווגים אשר נבדלים זה מזה בהיקפים הכספיים של העבודות ובתחומים שבהם עוסקת החברה, קראו עליהם באתר רישום קבלנים משרד עו"ד א.אייזנברג, קדוש ושות'.

קבלן שנמצא בתחילת דרכו, יגיש בקשה לסיווג הראשוני ועם הזמן הוא יבקש לעלות בסולת הדרגות ולהגדיל את הסיווג שלו, כדי לבצע עבודות בהיקפים כספיים גבוהים יותר. זאת לאחר שהוכיח את הידע ואת המיומנות המקצועית שלו וצרף הוכחות על הרכבם של העובדים הנחוץ בכל סיווג קבלני כמו מהנדס אינסטלציה, מהנדס מים או פונקציה מקצועית אחרת הנדרשת בסיווגים גבוהים.

היתרונות של הרישיון הקבלני

מי שמקבל רישיון לבצע עבודות בסיווג מסוים, יכול לגשת למכרזים גדולים שמופקים על ידי הממשלה, מועצות אזוריות, מקומיות וגורמים מובילים במשק. במכרזים השונים מצוין באופן בולט איזה סיווג נחוץ כדי להגיש הצעה ומי שאינו עומד בקריטריונים, לא יכול לגשת למכרז.

הגשת ההצעה לפרויקטים גדולים והזכייה במכרז, מאפשרת לכל קבלן לקדם את עסקיו באופן משמעותי וליצור היקפים גדולים הרבה יותר של הכנסות.

מעבר לכך, לאור נפח העבודה שלו הוא יכול לקבל היתרים להעסקת עובדים מהשטחים על פי הכמות שהוא מבקש.

הימצאותו של רישיון קבלן בסיווגים הרגילים ובעיקר בסיווגים הגבוהים היא הבסיס למוניטין של עסק בתחום הבנייה ומדרבן לקוחות למסור להם עבודות קבלניות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »