עבירות סמים

הבעיה עם עבירות סמים היא שלעיתים קרובות קשה לאנשים לדעת מה הם יכולים לעשות אם הם הואשמו בפשע זה. הם אולי לא יודעים מה האפשרויות שלהם, או איך להתחיל להילחם בהאשמות נגדם. מאמר זה יספק מידע על עבירות סמים ומה אתה יכול לעשות אם הואשמת בהן.

> גלו כיצד עורך דין פלילי יוכל לחלץ אתכם מעונשים כבדים

מה הם הסמים?

סמים הם חומרים המשנים מצבי רוח וגורמים לשינויים בהתנהגות של אדם. הם יכולים להיות חוקיים, כמו אלכוהול ותרופות מרשם, או לא חוקיים, כמו מריחואנה וקוקאין. סמים לא חוקיים נקראים חומרים מבוקרים מכיוון שהם מוסדרים על ידי סוכנויות ממשלתיות כדי להבטיח את ביטחון הציבור. חוק החומרים המפוקחים (CSA) מגדיר חמישה לוחות זמנים לסמים על סמך הפוטנציאל שלהם להתעללות והתמכרות. סמים בתוכנית I הם בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להתעללות וללא שימוש רפואי מקובל; לתרופות בנספח V יש את הפוטנציאל הנמוך ביותר להתעללות עם שימוש רפואי מקובל כיום.

במה מתבטאות עבירות סמים?

עבירות סמים מכונה בדרך כלל פשע הכרוך בייצור, גידול, החזקה, שימוש או הפצה של סמים לא חוקיים. החוק מגדיר עבירות אלו לפי סוג הסם וכמות ההחזקה.

שלושת הסוגים הנפוצים ביותר של עבירות סמים הם החזקה, ייצור וגידול. אישומי החזקה מתייחסים להחזקת סמים לא חוקיים על גופו. ייצור מתייחס לייצור או ייצור של סמים לא חוקיים במעבדה או בסביבה אחרת. גידול מתייחס לשתילה וקצירת צמחים מהם ניתן להפיק סמים בלתי חוקיים.

עבירות סמים נחשבות לפשע.

עבירות סמים נחשבות לפשע. זהו גם אחד הפשעים הנפוצים ביותר בארצות הברית, על פי המכון הלאומי לשימוש בסמים. אנשים שמואשמים בעבירות סמים עלולים לעמוד בפני מאסר, קנסות ועונשים נוספים ונדרשים לאתר עורך דין עבירות סמים טוב במיוחד.

עבירות סמים הן פשעים הכוללים החזקה, שימוש או מכירה של סמים. עבירות סמים מסווגות כעבירות או עבירות פליליות בהתאם לסוג וכמות הסם המעורבים בעבירה.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט במבוך: מה צריך לדעת לפני שיוצאים לקריירת הימורים מקצועית
יציאה לקריירה בהימורים מקצועיים דומה לניווט במבוך מורכב. לא מדובר רק בשליטה במשחק או בהבנת החוקים...
קרא עוד »
ספט 24, 2023
יועץ משכנתאות באר שבע
יועץ משכנתאות באר שבע יכול לעזור לכם למצוא את ההלוואה הטובה ביותר לצרכים שלכם. הם יכולים גם לעזור לך...
קרא עוד »
פבר 08, 2023
5 סיבות להתחיל להשקיע באתריום
אם אתם נתקלים בלא מעט אנשים שמדברים על האפשרות להשקיע במטבעות דיגיטליים אלטרנטיביים, אז יהיה כדאי...
קרא עוד »
נוב 27, 2018