מה לומדים בקורס דיבוב?

קורס דיבוב

גם אם כבר מבינים בצורה די טובה מה רוצים ללמוד, עדיין זה לא ממש מאפשר לרדת אל הפרטים כדי לדעת מה לומדים בפועל. דבר זה נכון גם עבור תחום הדיבוב, ורצוי עוד טרם הרישום אל הקורס לבחון את הסילבוס של הלימודים עבור כל תקופת הלימוד כולה. מה לומדים אנשים שניגשים אל קורס דיבוב? למרות שמדובר בקורס, יש לא מעט.

משתמשים בקולות שונים

איך בדיוק יכולים לדעת ליצור קול של ילד קטן או קול של זקן זעפן? ליצור קולות זו משימה מאוד לא פשוטה, בייחוד לזכור את הקול הזה ולייצר אותו בכל פעם לפי דרישה. רק תחשבו על הקול של בוב ספוג, למשל, ועל האיש שמדובב את הקול הזה במשך של הרבה מאוד עונות עבור סדרה מאוד אהובה בכל רחבי העולם. יתר על כן, איך בדיוק מצליחים מדובבים לדובב כמה דמויות עם קול שונה בתכלית עבור אותה תוכנית ועל ידי אותו האדם ממש? את כל אלה ועוד לומדים בקורס דיבוב מקצועי, שם מחברים את כל החלקים יחדיו לידע שאין לו שני.

 

לומדים להשתמש בקול

איך בדיוק לומדים להשתמש בקול? מה גורם לצלילים להישמע אחרת? איך משתמשים בחלקים השונים שמפיקים צלילים בגרון ליצור קולות מרתקים שנשמעים נפלא לאחר מכן בסדרה ו/או בסרט? ללמוד לשלוט היטב בצלילים שאנחנו מפיקים ולהכיר צלילים חדשים שלא ידענו שאנחנו בכלל יכולים להפיק מהגרון זו משימה שאותה לומדים בין היתר בקורס דיבוב, ואת כל אלה למדו, לומדים וילמדו מדובבים שכל חלומם הוא להעביר על ידי הקול שלהם דמות שהיא מלאה ומעוררת תחושות כיאה לתסריט שלה. הדמות מתעוררת לחיים לא רק על ידי המנפישים, אלא הרבה בזכות הפעולה שמבצעים בקול שלהם מדובבים בכל העולם.

קראו גם: מחיר של קורס קריינות

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »