ארנק עם חריטה – למה זה טוב?

ארנק עם חריטה

מי שמעוניין לרכוש ארנק, בין אם זה לצרכיו האישיים ובין אם זה בתור מתנה, יכול למצוא לא מעט דוגמאות של ארנקים מסוגים שונים. הוא יכול למצוא ארנק עם תא אחד או מספר תאים, ארנק בד או ארנק עור, ארנק עם צבע אחד או יותר ועוד. ישנם לא מעט פרטים כאלה ואחרים שיכולים לאפיין את הארנק אותו הוא מבקש לקנות. 

אחד הפריטים שיכולים לאפיין אותו, ללא ספק, זו חריטה. כלומר, הוא יכול לקנות ארנק ולחרוט עליו טקסט מסוים ובעל משמעות. למשל, אם הוא קונה ארנק מתנה לבן או בת זוג, או כל אדם אחר קרוב, אזי שהוא יכול להחליט האם לחרוט עליו שם פרטי, שם משפחה, ראשי תיבות המחברים את שני השמות ביחד, תאריך לידה או תאריך אחר בעל חשיבות. כל אחד יכול לבחור את החריטה המועדפת עליו. 

בדיוק כפי שהוא יקנה את הארנק בחנות או במקום אחר שמתמחה בשיווק ארנקים, כך הוא יצטרך גם לבחור את המקום הנכון לבצע בו את החריטה על מנת שמי שיקבל את הארנק ייהנה ממנה. 

למה צריך חריטה?

על פניו, אין סיבה ספציפית מדוע צריך לקנות ארנק עם חריטה. הרי מדובר באלמנט עיצובי ולא פרט בעל משמעות מעשית. החריטה איננה אומרת דבר מלבד עניין סמלי. אך בכך יש לה משמעות רבה. 

ברגע שאנחנו רוכשים ארנק עם חריטה של nios ונותנים אותו במתנה לאדם קרוב, אנחנו בעצם נותנים לו מתנה בעלת משמעות אישית קרובה, מתנה מקורית וייחודית, מתנה המיועדת ספציפית עבורו. זאת להבדיל מארנק רגיל אשר אפשר למצוא בכל חנות ואין בו בהכרח ייחוד מסוים. ארנק עם חריטה הוא דבר יוצא דופן. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
GDPR
GDPR - General Data Protection Regulation  או בעברית תקנות הגנת הפרטיות הינן תקנות הנקבעו על ידי האיחוד האירופי במטרה...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
5 דברים שחובה לדעת על הטבות וקופונים לסטודנטים
להיות סטודנט זה לא רק לימודים ומבחנים, אלא גם הזדמנות נהדרת לנצל הטבות וקופונים שמיועדים במיוחד...
קרא עוד »
מאי 23, 2024
איך לבחור עורך דין לעריכת הסכם ממון: טיפים חשובים
הסכם ממון הוא מסמך משפטי מחייב המגדיר את חלוקת הרכוש וההתחייבויות בין בני זוג, הן במקרה של פרידה והן...
קרא עוד »
יונ 05, 2024