הפקת כנס עסקי כמו הגדולים

הפקת כנס עסקי

כאשר אתה רוצה להפיק אירוע עסקי, תרצה שהאירוע שלך ייראה כמו האירועים של הגופים הגדולים. אך, האם יש לך תקציב לכך? אפשר להפיק כנס עסקי מרשים גם בלי תקציבי עתק. במאמר זה, נציע לכם דרכים כיצד לעשות זאת בעצמכם.

האם חייבים לשכור את האולם היוקרתי ביותר עבור כנס עסקי?

לא חייבים לשכור את האולם היוקרתי ביותר עבור כנס עסקי. אפשר לשכור אולמות קטנים יותר במחיר מוזל יותר, ולדאוג להפקה מושקעת של הכנס.

נפרט את שלבי הפקת הכנס העסקי:

בניית קונספט:

אתם יכולים לשכור אולם קטן, להפוך אותו לאולם מפואר, ולארגן כנס עסקי מרשים, שהאורחים לא יישכחו. אך  כדי שתצליחו, עליכם לבנות קונספט לאירוע. עליכם לתכנן קודם מה המסר העסקי שאתם רוצים לשדר. מה המסר שהעסק שלכם רוצה לשדר. וחשוב שתתכננו ותבנו מראש את מערך הציפיות של האורחים מהאירוע.

משלב הקונספט- לשלב העיצוב:

בדרך כלל, תצטרכו לערוך שלב זה ביחד עם מפיק אירועים מקצועי. ביחד עם המפיק, תשבו ותתכננו את הקונספט של האירוע. בשלב הבא, תעברו מקונספט לעיצוב. ביחד תתכננו את הנקודות הבאות:

עיצוב תפאורה, עיצוב חלל, ועיצוב תאורה.

עיצוב תאורה: עליכם לשים לב עם המפיק, שהתאורה כוללת 2 פרמטרים: גווני המיתוג, והאווירה אותה אתם רוצים. למשל: אם אתם רוצים אווירת הייטק, או אווירה פיננסית, בחרו בגווני תאורה צהוב- כחול- וירוק. אם אתם רוצים אווירה אינטימית ומשפחתית, בחרו בגווני ורוד- סגול- צהוב. וחשוב שגווני המותג ישולבו בתאורה.

עיצוב חלל: איך תרצו לסדר את השולחנות בצורה בה יתאימו לקונספט? איזה מסר תרצו להעביר? לפעמים, כדי להתאים את עצמכם לקונספט, סדרו את השולחנות בצורת קבוצות. לפעמים, יתאים יותר לסדר את השולחנות כמו באירוע משפחתי מפואר.

עיצוב התפאורה: חשוב שגם התפאורה של עיצוב האולם תתאים לקונספט של האירוע והעסק. עליכם לתכנן עם המפיק את התפאורה לפי האופי של האירוע והעסק. כאשר נושא האירוע העסקי הוא עיצוב פנים, אדריכלות, או נושא אחר מעולם העיצוב, תתאים תפאורה בסגנון בוטיק. פמוטות מעוצבים, תפאורת קיר לבנים, תאורה בסגנון בוטיק, וכו'. כאשר הנושא הוא פיננסי, תתאים תפאורה עיצובית בעלת קו הייטק- פיננסי רשמי. אם אתם משיקים אפליקציה- עצבו את התפאורה באופן שתכיל אלמנטים הקשורים לאפליקציה.

בחרו בקייטרינג איכותי:

אין זה משנה מה קונספט האירוע. בחרו בקייטרינג איכותי, עם אוכל משובח. השקיעו היטב בעיצוב מנות אישיות מושקעות. ממש כמו אירוע עסקי של הגדולים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על החשיבות בלהכיר וטרינר חירום
השעה מאוד מאוחרת בלילה והכלב או החתול שלכם הראה סימני מצוקה כלשהם? יצאתם לטיול בשבת וחיית המחמד שלכם...
קרא עוד »
אוק 12, 2021
יתרונות הנדסאי תוכנה
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים ללמוד הנדסת תוכנה. הנדסאי תוכנה הוא מקצוע מבוקש ומעניין,...
קרא עוד »
אוק 25, 2020
6 טיפים לבחירת חברת ניקיון
התאימו את החברה לסוג השירות הדרוש לכם זה הטיפ הראשון לבחירת חברת ניקיון ברמת גן למשל מפני שלאחר...
קרא עוד »
פבר 20, 2019