מדוע דרכון זר עשוי להציל אותנו בעתיד?

דרכון זר

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להוציא דרכון זר, בפרט כשמדובר על דרכון פורטוגלי. יש סיבות טובות למה הם עושים את זה.

מדוע משתלם להוציא דרכון זר?

לימודים בחו"ל

דרכון פורטוגלי הוא אחת הדרכים ליהנות מלימודים בחו"ל, באירופה, בתנאים הרבה יותר טובים. זה יכול לעזור לנו מאוד, בוודאי אם אנחנו רוצים ללמוד מקצועות שאין אפשרות ללמוד אותם במקומות רבים בארץ, למשל וטרינריה. הדרכון יאפשר לנו גם להתקבל וגם ליהנות ממלגות ומענקים שונים.

עבודה

דרכון זר, דרכון פורטוגלי, מאפשר לנו למצוא עבודה בתנאים אטרקטיביים באירופה. מעבר לכך, הוא מאפשר לנו לעבוד מבלי לחשוש שנגורש משם. שכן מעצם זה שיש לנו דרכון, אנחנו נחשבים לבעלי אזרחות מקומית. צריך לזכור, אף על פי ששוק העבודה בישראל יציב יחסית, האופציות הן מצומצמות ביחס למה שאנחנו יכולים למצוא באירופה.

מגורים

בעידן בו אנחנו לא יודעים מה הולך לקרות באזור שלנו, במדינה, ובוודאי עבור אנשים שרוצים ליהנות משינויים משמעותיים בסגנון החיים, הרי שדרכון זר הוא פתרון אידיאלי. כך הם יכולים לעבור ולהתגורר במדינות שונות באירופה, ללא שום בעיה.

נסיעות

אחד היתרונות הגדולים של דרכון זר, ובפרט פורטוגלי הוא שיש לנו אפשרות לטוס איתו אל יעדים שונים, כאלה שאנחנו לא יכולים להיכנס אליהם עם דרכון ישראלי. זה יכול לעזור לנו, במיוחד אם אנחנו אנשי עסקים שרוצים להיכנס לשווקים חדשים. אין ספק שבעזרת דרכון זר, יש לנו הרבה יותר אפשרויות, הרבה יותר כלים להיכנס אל מדינות שונות ולהשקיע בהן.

השקעות

באופן כללי, יש מדינות שמאפשרות הטבות למשקיעים מקומיים על פני משקיעים זרים. בעזרת דרכון מקומי, אנחנו יכולים ליהנות מאותן הטבות, ומעבר לכך, יהיה לנו הרבה יותר פשוט לבצע את אותן השקעות באותם יעדים.

איך מוציאים דרכון פורטוגלי?

בשביל להוציא דרכון פורטוגלי, יש לבחון האם שם המשפחה שלכם נמצא ברשימת השמות שממשלת פורטוגל הוציאה, ומאפשרת להם להוציא דרכון מקומי. במידה וכן, יש לפנות אל עורך דין ישראלי שמתמחה בכך ועובד עם הרשויות בפורטוגל.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

רישום קבלנים

רישום קבלנים

אנשי מקצוע וחברות אשר עוסקות ברבדים השונים של תחום הבנייה, המעוניינות לקדם את עסקיהם, מבקשים מרשם הקבלנים רישיון קבלן. הבקשה לביצוע רישום קבלנים  קבלנים רבים

קרא עוד »