כמה עולה להתקין מערכת סולארית בבית פרטי

מערכת סולארית בבית פרטי

התקנת מערכת סולארית על הגג הביתי השטוח או גג הרעפים עולה סכום ניכר אולם הלקוח מחזיר את ההשקעה תוך פרק זמן של כמה שנים וממשיך ליהנות מהמערכת המתוחכמת עוד שנים רבות לאחר מכן.

חישוב נכון של כל היתרונות הפיננסיים מוביל לקוחות רבים לחתום על חוזה להתקנת המערכת הסולארית על גג ביתם (קראו על מערכת סולארית ביתית באתר וולטה סולאר). מדובר על צעד חשוב ותכנון נכון של התקציב המשפחתי.

עלות התקנת מערכת סולארית בבית פרטי

עלות ההתקנה נובעת מכמות הפאנלים וסוגם אשר מותקנים על הגג. ככל שמדובר בכמות גדולה יותר של פאנלים איכותיים על פני השטח, העלות תהיה גבוהה יותר.

התקנת המערכת על גג קטן יחסית תעלה כ – 47.000 – 50.000 ₪ וכשמדובר על גגות גדולים המחיר ינוע בין 112.000-93.000 ₪.

התוצאות של התקנת המערכת הסולארית הביתית

עקב האקלים הים תיכוני, השמש מחממת את הפאנלים הללו ברוב ימות השנה. כתוצאה מכך, כל מי שהתקין מערכת סולארית משתמש באנרגיה שהוא מייצר בלבד ואינו זקוק לאנרגיה מחברת החשמל. במשפחה ממוצעת חיסכון כספי זה מתבטא בסכום כספי של 1.500-1.000 ₪ בכל חודש.

יתרת האנרגיה מועברת לחברת החשמל ולכן יש למשפחה הכנסה חודשית המכסה למעשה חלק מהמחויבות לחברה שהתקינה את הפאנלים על הגג.

הלקוח מסיים לשלם עבור התקנת הפאנלים אך ממשיך לא לשלם כספים בכל חודש לחברת החשמל וגם ממשיך לקבל תשלומים מחברת החשמל, דבר היוצר עבורו הכנסה פסיבית משתלמת בכל חודש.

ניצול מיטבי של איתני הטבע יוצרת מצב מצוין עבור כל משפחה המתכננת כראוי את הוצאותיה ועושה כל שניתן כדי להגדיל את הכנסותיה.

העלאת ערך הנכס עקב בפאנלים שהותקנו על הגג

הפאנלים הם מוצר נלווה של הנכס כמו בריכת שחייה, גינה מטופחת או חדר נוסף בעליית הגג. דבר זה מעלה את ערכו של הנכס הן בזכות הפאנלים (הקליקו למידע נוסף) והן בזכות ההכנסה הפאסיבית שתשויך כעת לאדם אשר רוכש את הנכס.

נתון זה מעלה מאד את הדרישה לרכישת נכס ספציפי זה, על פני נכס דומה שיימצא בקרבת מקום.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כספומטים

כספומטים

אם לפני כעשור היה ניתן לראות כספומטים בעיקר בבנקים, הרי שהיום ניתן לראות לא מעט כספומטים המוצבים בכניסה לבתי עסק שונים. לא מעט קיוסקים למשל,

קרא עוד »