איך לעשות הסבה להייטק?

בשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים שעוזבים את המקצועות הקודמים שלהם מכל מני תחומים ונכנסים לענפי ההייטק. תחום ההייטק הישראלי נחשב ליוקרתי ומתגמל במיוחד, הכולל משכורות הגבוהות הרבה יותר מהממוצע הארצי החל מהעבודות הראשונות, תנאים חברתיים וסוציאליים מעולים ועוד מגוון הטבות אחרות. הרבה מאוד אנשים מתלבטים איזו היא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר עבורם על מנת לעשות את דריסת הרגל הראשונה שלהם בתחום, איפה ללמוד, את מה ללמוד ועוד התלבטויות שונות.

מה זה הייטק וכיצד לומדים את התחום הטוב ביותר עבורכם?

הייטק זה לא דבר אחד. למעשה זה שם כולל למגוון תחומים וענפים מקצועיים הקשורים לטכנולוגיה העילית – כתיבת תוכנות, פיתוח אתרי אינטרנט, אפליקציות, מערכות מחשוב, אלגוריתמיקה ממוחשבת , אבטחת סייבר ועוד. כל נישה זה עולם ומלואו ומצריכה התמקצעות והתמחות בכלים שונים וטכנולוגיות אחרות. מי שעוסק בבניית תוכנות, אתרים ואפליקציות לא עושה את אותו הדבר כמו איש אבטחת מידע וסייבר, למשל.

בעבר היה מאוד מקובל ללכת וללמוד תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת תוכנה. עם השנים יש יותר ויותר קורסים המלמדים תוך זמן קצר הרבה יותר לרכוש הבנה בסיסית עד מתקדמת בתחומים השונים ללא ידע קודם וללא צורך בדרישות קדם. בקורסים המיועדים להסבה להייטק מלמדים בצורה תכליתית מה איש הייטק אמור לדעת ולבצע בשטח.

מה הוא התחום שלכם?

על מנת שתוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק הישראלית, אתם צריכים לדעת טוב טוב איזה תחום אתם הכי מתחברים אליו. תוכלו לחפש באתרי אינטרנט שונים לגבי תפקידים שונים, טכנולוגיות מסוימות, מה הן ציפיות השכר בכל תפקיד, איך ניתן להתקדם בתחומים שונים עם השנים ועוד. 

ההייטק קורא לכם לבוא ולהצטרף. בדקו עוד היום אם גם אתם יכולים! למידע בנושא קורס סייבר

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »